Kelebeğin Rüyası izlemeye değer mi sizce?

kimi çok beğenmiş kimi yerin dibine sokmuş kimi vasat demiş. türk filmlerine karşı önyargılıyım ben de açıkçası ama izlemeye değer mi? vizyonda adam akıllı film de yok

Güncellemeler:
film iyiydi arkadaşlar gitmeyenlere tavsiye edebilirim. bol hüzün var içinde

0|0
16|15

En İyi Erkek Görüşü

• çok güzel Türk filmleri var artık, fakat ben bu filmi izlemedim, izlemeyeceğim de...

pkk için "pkk onur savaşçılarıdır" diyen, her seferinde onlara methiye düzen bir yılmaz erdoğan filmine asla ama asla para ödemeyeceğim... gider o parayı Mehmetçik Vakfına bağışlarım daha iyi...

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• en yakın zamanda izleyeceğim

0|0
    0|0
  • türk filmleri denince benim için B sınıfı filmler ve kemal sunal gelir.

yılmaz erdoğan filmi izleyeceğine otur evinde flash tv izle daha iyi.

vizontelede kekeme imam koyup çocukları camiden kaçıran adam bugün islami yönetimin etkisiyle filmlerde neden ezan yok diye güya isyan ediyor. güçlünün dümen suyunda giden adamdan hayır gelmez.

0|0
    0|0
  • bence on numara ıdı :)

0|0
    0|0
  • o filmede sap sap gidilmez ...

hatunla izlenir öylesi filmler :)

gidecem O.o

0|0
    0|0
  • fena değil ama çok büyük beklenti içine girme. 6,5 / 10 diyorum.

0|0
    0|0
  • yılmaz erdoğan ı severim iyi adam,hoş adam,kaliteli adam orasına laf yok da sinema filmleri çok güzel olmuyor maalesef

1|0
    1|1
  • özcan denizin evim sensin filmi vardı. ona benzer bi film diyor gidenler

0|0
    0|0
    • Hukumet kadın filmindeyim şu an, fena değil. Kah komik, kah duygu yüklü

• sevdiğin biri varsa git belki duygu uyandırır sende

0|0
    0|0
  • bana göre bi film değil

0|0
    0|0
  • İzle izle gel bize anlat güzelse bizde gidip izleyelim.

0|0
    0|0
  • Duygusal ama surukleyıcı deıl

0|0
    0|0
  • Bi piyano müziği var fragmanda, ben onu cok begendim. O piyano müziğini hatırlayan var mı?

0|0
    0|0
  • şu ana kadar izlediğim en güzel türk filmlerinde biriydi, izlenmeye değer bence..

0|0
    0|0
  • İzlemeye ne gerek var her gece rüyamda pampi o kelebek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Güzel bir filmdi.biraz durağan çok olay üstün olay tarzında bir kurgusu yok ama kesinlikle boğmuyor.sanki dönem filmi olarak tanıtıldı medyada ama bahsettiği dönem film için sadece bir fon olmuş bu beklentiyle gidecekseniz gitmeyin.iki şairin hayatını anlatıyor film

0|0
    0|0
  • kesinlikle tavsiye ederim emek var en başta hemde cok. oyuculuklar o donemler ve gercekler cok guzel yansıtılmıs. ders cıkarılcak cok yer var. not alınacak cok guzel sözler vardı. ve yoksullugu hastalıgı dert'in ne oldugunu en cok da aşkın ne oldugunu anlatan bi film.. izledikten sonra bu dönemlerde yaşadıgına şükrediyosun

0|0
    0|0
  • Ben filmi izlemedim ancak genç yaşta vefat eden 2 Türk şairinin hayatını konu edinmiş edebiyatla aran iyise hiç olmazsa genel kültür açısından gidilebilir okumaya üşenen bir toplum olduğumuz için görsel olarak belki daha çok akılda kalır.

0|0
    0|0
  • kesinlikle değer inan bana bende karamsardım ama filmden sonra cok etkılendım

0|0
    0|0
  • İzledim .Sırf kelebek tutkumdan dolayı merk edip gittim.Film aman aman değildi.Ağırdı .Ama emeğe saygı kötü değildi film..

0|0
    0|0
  • Film tutkun yoksa beğenmezsin, ama film tutkunu biriysen beğenirsin. Her şeyi bırak sırf o görüntü kalitesi için bile izlenesi bi film :)

0|0
    0|0
  • bende eh işte diyenlerdenim:)

0|0
    0|0
  • çok merak ediyorum gidecem.. ozaman konu hakkında değerlendirme yaparım :))))))

0|0
    0|0
  • beklediğim gibi bir film degildi .. sanki eksikti bi sey ..

0|0
    0|0
  • izle gitsin D:D:D

0|0
    0|0
  • ben çok beğendim..

0|0
    0|0
  • güzel diyorlar..

0|0
    0|0
  • izlemedim daha izlemeyi düşünüyorum bence güzeldir yaa

0|0
    0|0
  • KIVANÇ var diye 10000 kere izlerim ::d.ddd

0|0
    0|1
  • türkler anca yılış yılış aşk hikayesi yazsın ..sürekli çeşitli nedenlerden kavuşamayan iki aşık ..60-70 yıldır bu uçkur hikayelerini bize kakalıyorlar hiçbirinin orjinalitesi yok olsa bile izleme artık aşk filmi falan

0|0
    0|0
  • İzledim. Rüştü onur-şiirleri-ardından yazılanları okumaya başladım. 2 şairi de tanıdığıma memnun oldum. Film olmasa zor duyardım adlarını. Film de iyiydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...