SW çılgınlığının bokunu çıkarmadık mı?

popüler olan şeylerin çoğunun abartıldığını düşünen biriyim ama SW gibi bir serinin ele ayağa düştüğünü düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Star Wars arkadaşlar :))

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• SW Star Wars mu oluyor burada? Şu kısaltmaya kadar getirdiysek olayı hakikaten hoş olmamış :D

Eğer öyleyse Türkiye'de az bile gündem oldu... Düşünün ki Düğün Dernek vs Star Wars'un gişe başarısını ikiye katladı gibi haberler yapıldı bizde... :D

Bir taraftan bakınca da olağan şeyler bunlar; Episode I'dan itibaren her yeni filmde böyle bir gereğinden fazla hayran görünüp, ilgilenme durumu yaşanıyor; şimdi biz daha fazla hakim olduk her taraftaki sevinç gösterilerine... Unutulacak ve sadece gerçek meraklıları hatırlayacaktır zaten birkaç gün içinde...

0|1
    0|0
    • gerçekten fancılık oynayan insanlardan fazlasıyla rahatsızım onlar yüzünden hala filmi izleyip izlememek arasında gelip gidiyorum hevesle bekliyordum oysa ki

• bende öyle düşünmüştüm önümüzdeki günlerde hayran olacak başka bişey bulurlar zaten :D

• Aynen öyle :) ilk Marvel karakteri filminde, veya ne bileyim Hobbit... vb tadındaki filmde bu kontörlü hayran arkadaşlar birden o filmin hayranı oluverirler. :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Sw? ne

0|0
    0|0
    • star wars

• Hayir cok bahsedilince sinemaya gidcektik ona girdik. Begenirsem izlycektim :D neden hic begenmedim benim gibi dusunen var mi

• elbette vardır ama diğer filmleri izlemediğin için beğenmemiş olabilirsin ya da çok büyük beklentiyle gitmiş olabilirsin :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Bizle alakali olan bisey değil star wars denilen sey ilk bir tiyatro oyunu ile. basliyip kitaplari yayimlanmis 77 de ilk sinema filmi cekilmis dunya star wars gunu diye birsry var ve şu an dunya genelinden fanlari buyuk insanlardan olusmakda darth vader akımi ap ayrı biseu rock gruplarina ve bir cok seye hitap edio turkiuede az bile millet 1 ay oncede cildirmaya basladiki bu ueni film disneye satildi birde yani biz az bile gorduk ne manyaklari var koca koca heriflerin evi ölüm yıldızi gibi dizayn edili

0|1
    0|0
  • Sahte fanlar çıktı bu yıl
    Bimeks gidip eşya alıp en büyük fan oldular (!)

0|1
    0|0
    • aynen benimde en büyük problemim bu, popüler kültür kölesi insanların bu davranışları demek istediğim buydu

• Sosyal medyayı kirletiyorlar resmen tama bende gittim izledim
      2-3 arkadaş ile eksi arti teori (saçmaladik aslında ) tartıştık bitti her yerde t-shirt falan paylaşmanın anlamı yok

• Sw ne?

0|0
    0|0
  • Tamam sw yani bos degil abartil

0|0
    0|0
    • Onu abartmicaz da neyi abarticaz da bu kadarida fazla

• benim böyle düşünmemin sebebi adını bu sene duyan insanların ortamlarda SW hakkında en güzel seriymiş gibi yorum yapmaları

• Sw diye kisalttigin filmin hasilati bizim dis borcumuzu oder kanka ;) neyse iyi izle felsefesini anla. Mevlanadan cok alinti vardir. Hadi guc seninle olsun 😜

0|0
    0|0
  • Bu muhabbet nerden geliyor?

0|0
    0|0
    • nasıl nerden geliyor :))

• Basbayagi, bu aralar bir kac kere denk geldimde star wors bku cikdi filan gibisinden. Muhabbet ney nerdrn geliyor millet napti ki boku cikti? :)

• daha önce adını bile bilmeyen insanlar en fanatik insanlar haline geldi. yıllardır bu filmi bekleyen insanlar bu kadar reklamını yapmadı ama birşey popüler olmayagörsün sosyal medyada heran heryerde foto, gönderi şeklinde karşıma çıkıyor

Yükleniyor...