Selamlar kase ahalisi 😄. İkinci el kitap alanlara soruyorum aşağıdaki soruyu?

İster yepyeni olsun ister ikinci el olsun her kitap bir yaşanmışlık barındırır içinde. Lakin bana göre ikinci el kitaplarda birçok yaşanmışlıklar çıkar. Hele ki altı çizili ise.
İkinci el kitapları okurken hangi duyguyla okudu bu sayfaları önceki okuyan diye düşünür müsünüz? Altı çizili yerleri olan kitaplardan çizili yeri okurken ne düşünüyorsunuz , buralardan bir öykü çıkarır mısınız?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ben de sevıyorum ıkıncı el kıtap, hatta ben yenı kıtap almıyorum. ya arkadaslardan ya da 2ıncı el alıyorum. bazen nedne burayı cızmız, daha onemlı yerler var dıorm mesela. herkesın kendısıne gore bısıler buldugu seyler oluyo tabı :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 2015 Mart Ayında Tesadüfen 5 TÜRK Büyüğümüzün Tüm Kitaplarının İlk Basımlarını Ele Geçirdim.. Koleksiyoncular İyi Şeyler Teklif Ediyorlar Ama Vermem.

1|0
    0|0
  • İkinci el kitap nedesen sevmiyorum. Gerçi tek kitap değil hiç bir şeyi sevmiyorum :S

Okuyacağım kitapda başkasının altını çizdiği cümlelere denk gelirsem hoşuma gitmez. Nedeni ise kitap benim ise kitaba kendi duygumu verip kendi yerim çizili olması lazım.

1|0
    0|0
  • Sahaftan ikinci el aldığım Tanrıların Arabaları kitabını henüz okumadım ama,
    ikinci el kitapları okurken, "hangi duyguyla okudu bu sayfaları önceki okuyan?" diye düşünürüm.

Öykü çıkarma aşamasına gelmedim daha. :)

1|0
    0|0
  • İkinci el kitap okumadım pek ama okuduklarımda da böyle bir düşünceye kapılmadım...

1|0
    0|1
  • ikici el pek almıyorum genelde temiz okumayı seviyorum

1|0
    0|1
    • Kitabı, gazeteyi, dergiyi vs ilk ben açıp okuyacağım diyenlerden misin?

• evet kesinlikle o kitap kokusu mürekkep kokusu gelmeli , bir ara tabeletten okudum hiç zevk almadım elime kitabın ruhu değmeli

• Dusunurum ama hic okumadim :)

1|0
    0|1
  • İkinci el soru kitapçıkları da sahil mi soruya soru bankaları felan ;)

1|0
    0|0
  • ben pek okudum genelde yazıların altı cizilmiş sayfa kenarlarına resım ya da not cizilmiş çıkıordu

1|0
    0|0
    • 😊 altı çizili yerleri okurken ne hissediyordun /düşünüyordun?

• Mavi Saçlı Kız, kitabı aldım ama okuyamadım, ertesi gün bir arkadaşım aldı okuyup getireyim diye ama getirmedi kitabımı.

• güzel bir kıtap lösemi olan bküçük bir kızın hayat biografisiydi
      güzeldi

Kızlar Ne Diyor 2

• Genellikle ikinci el kitap alırım , sayfalarda bakarken bir yasanmıslık ararım ya da bir hikaye her karalanan satırda.

1|0
    0|0
  • Aleyküm Selam... düşünürm

1|0
    0|0
Yükleniyor...