Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Osmanlı dönemini anlatan filmler var mı bildiğiniz?

osmanlı günlük hayatını anlatan mesela istanbul kanatlarımın altında, yedi kocalı hürmüz gii filmler varsa bildiğiniz benimle paylaşır mısınız?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• bence istanbul kanatlarımın altında filmini defalarca izle bir kere yetmez. onun haricinde Abdülhamit Düşerken var ve Ulak filmi var. bir de Cenneti Beklerken.

0|0
    0|0
  • abdülhamit düşerken

harem suare

son osmanlı :yandım ali

mahpeyker: kösem sultan(böyle olması lazım adı)

kuruluş diye bi film olması lazım bide aklıma gelenler bunlar saydıkların dışında

0|0
    0|0
  • gerçek olarak yansıtan yok.

0|0
    0|0
    • kimse o dönemde yaşamadı ki gerçek olarak yansıtsın. sadece bu tarz filmler eğlenceli o yüzden izlemek hoşuma gidiyor:)

• hahaha söliim de gelsin versin:)

• olur

• Ara bulursan banada deyiver.

Muhteşem yüzyıl diye bir dizi var.Bir azgın tekenin cilveleşmelerini ve saraycılık oynamalarını anlatan.

0|0
    0|0
    • izlemediysen istanbul kanatlarımın altında çok hoşuma gitti benim:)

• rica ederim

• Şöyle bir durum var.Hollywood un elinin değmediği filmler pek birşeye benzemiyor.Adamlar çok kaliteli film çekiyor ya.

• cüneyt ((arkın)) abiyi takip et...

her türlüsü var onda...

0|0
    0|0
  • 120 Kesinlikle izlenmesi gereken bir başyapıt. Son Osmanlı / yandım ali de çok güzel di.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Son Osmanlı yandım Ali vardı birde şey Abdulhamid düşerken ...

0|0
    0|0
  • Osmanlı günlük hayatını anlatan değil ama İstanbulun Fethi isimli bir film duymuştum, gerçekleri yansıtıyormuş film. 1951 çekimi. Belki ilgini çeker :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim:)

• Rca ederim.Ha birde dizi olarak ''Burası Osmanlı 1711 Sır Kanunu'' ve ''Yamak Ahmet'' vardı. :)

• Muhtesem yuzyil. herkes laf atiyor ama tarihi olaylar var

0|0
    0|1
  • işin filmlere kaldıysa yandın!

0|0
    0|0
    • ne alaka yafff? film izlemek kötü bişey mi?:)

• :) bilgi almak için dedim yani

• yok ben eğlenmek için istiyorum yoksa yedi kocalı hürmüzden ne bilgisi alayım:)

• Lawrence of Arabia

0|0
    0|0
  • Eve Giden Yol 1914. güzel filmdi. Gerçi 1. dünya savaşı'nı anlatıyordu ama güzeldi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...