• Sor
  • Bence

Osmanlı dönemini anlatan filmler var mı bildiğiniz?

osmanlı günlük hayatını anlatan mesela istanbul kanatlarımın altında, yedi kocalı hürmüz gii filmler varsa bildiğiniz benimle paylaşır mısınız?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• imdb de olmalı

• imdb nedir?

• internet movie database

Erkekler Ne Diyor 7

• bence istanbul kanatlarımın altında filmini defalarca izle bir kere yetmez. onun haricinde Abdülhamit Düşerken var ve Ulak filmi var. bir de Cenneti Beklerken.

• abdülhamit düşerkenharem suareson osmanlı :yandım alimahpeyker: kösem sultan(böyle olması lazım adı)kuruluş diye bi film olması lazım bide aklıma gelenler bunlar saydıkların dışında

• gerçek olarak yansıtan yok.

• kimse o dönemde yaşamadı ki gerçek olarak yansıtsın. sadece bu tarz filmler eğlenceli o yüzden izlemek hoşuma gidiyor:)

• Öncekileri Göster
    • hahaha söliim de gelsin versin:)

• olur

• 120 Kesinlikle izlenmesi gereken bir başyapıt. Son Osmanlı / yandım ali de çok güzel di.

• cüneyt ((arkın)) abiyi takip et...her türlüsü var onda...

• Ara bulursan banada deyiver.Muhteşem yüzyıl diye bir dizi var.Bir azgın tekenin cilveleşmelerini ve saraycılık oynamalarını anlatan.

• izlemediysen istanbul kanatlarımın altında çok hoşuma gitti benim:)

• Öncekileri Göster
    • rica ederim

• Şöyle bir durum var.Hollywood un elinin değmediği filmler pek birşeye benzemiyor.Adamlar çok kaliteli film çekiyor ya.

Kızlar Ne Diyor 6

• Son Osmanlı yandım Ali vardı birde şey Abdulhamid düşerken ...

• Osmanlı günlük hayatını anlatan değil ama İstanbulun Fethi isimli bir film duymuştum, gerçekleri yansıtıyormuş film. 1951 çekimi. Belki ilgini çeker :)

• teşekkür ederim:)

• Rca ederim.Ha birde dizi olarak ''Burası Osmanlı 1711 Sır Kanunu'' ve ''Yamak Ahmet'' vardı. :)

• Lawrence of Arabia

• Muhtesem yuzyil. herkes laf atiyor ama tarihi olaylar var

• Eve Giden Yol 1914. güzel filmdi. Gerçi 1. dünya savaşı'nı anlatıyordu ama güzeldi.

• işin filmlere kaldıysa yandın!

• ne alaka yafff? film izlemek kötü bişey mi?:)

• :) bilgi almak için dedim yani

• yok ben eğlenmek için istiyorum yoksa yedi kocalı hürmüzden ne bilgisi alayım:)

Yükleniyor...