Bu yılbasında evlere cam agacı konulması hakkında dusuncelerınız?

yanı ben bu konuda gercekten cok rahatsızım yanı cam agacı nedır hrıstıyan mantıgı bu yanı bızım dınımızde boyle bırsey yok zaman gectıkce dınımızden cok uzaklasıyoruz batıllasıyoruz gercekten sınır bozucu emın olun bu gun kandıl cogumuzun bıle haberı yok

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Büyük saçmalık zaten. Batıya özenmeler, hıristiyanlığa özenmeler... Elimize ne geçiyorsa. Onlar oturup bizim bayramımızı kutluyodu zaten. Ay sinirlerim bozuluyor. Dine uyanları gerici diye adlandıran cahiller, kafirlerin bayramına özeniyor. Büyük çelişki.

Din kitaplarında buyuruluyor ki: Noel günü ve gecesinde kâfirlerin paskalya ve yortularında, onlar gibi bayram yapan küfre girer (İmanı gider).
    www.hakikatkitabevi.com

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• saçma bence

0|0
    0|0
  • Benim haberim var iyi kandiller

0|0
    0|0
  • Sen rahatsız oluyorsan koyma arkadaşım. Milletin evindeki çam ağacı seni niye rahatsız ediyor?

0|0
    0|0
  • Bence güzel

0|0
    0|0
  • Ben yeni yılı kutlamam ağaç da süslemem ama anlamadığım nokta şu neden Müslüman olarak en çok karşı çıktığımız konular adaletsizlikler ve haksızlıklar değil de insanların kültürel alışkanlıkları?

1|1
    0|0
    • Tabi şu var bir Müslüman'ın başka bir Müslüman'ı uyarma gibi bir görevi vardır dinimizde. Ayrıca Yahudilerin Hristiyanlar'ın bayram olarak kutladıkları her günü de reddeder dinimiz ( her ne kadar da biz Noel değil yeni yılı kutluyoruz dense de aslında yeni yıl kutlama da islamiyette olmayan bir kültürdür ) benim karşı çıktığım nokta şu Türkiye de dini sadece alkol almamaktan ve yılbaşı kutlamamaktan sanan geniş bir kitle var sen Müslüman Kardeşini yargılamadan uyarmak zorundasın ama toplum insanları dedikodu yaptığı zaman ilgiyle dinliyorsa sadece içki ve yılbaşı konusunda uyarıyorsa orada Terslik vardır

• Ya uygula ya terk et diyorsun :) ama böyle de olmaz ki yanlış olan o kadar çok şey var ki dünyada bu konuya takılmamak gerekir keşke tek sorun insanların bu yönü olsa haksızlıklar adaletsizlikler olmasa biz de bunları düşünsek

• valla bılemem

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...