İstanbul da yaşamayı sevenler var mı?

neleri seviyorsunuz en çoklarınız nelerdir acaba..

0|0
17|21

En İyi Kız Görüşü

• Seviyorum ama sinirleniyorum her dakika

0|1
    0|1
    • karşılıksız sevgi gibi bir şey mi acaba İstanbul :(

• Bilemiyorum İstanbul farkli yani İstanbul disinda medeniyet zoru cekiyorum ben misal İzmir adamlar oyle giyiniyor ki bir kot bir tshirt diyim kizli erkekli olarak İstanbul'da bakkala gitmek için suslenen insanlar var 😆

• çeşitli kompleksle yaşıyorlar insanlar İstanbul'da yaşayanlar özellikle sanırım diğer şehirlerde biraz daha normal hayat yaşanıyor anlıyorum sizi :D komedi bir hale geldi ama bir yerden sonra da çok itici geliyor değil mi insanların hareketleri ve şehrin değişiklikleri birbirini tutmayan zamanlamaları..

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul'da yaşanmaz, gezip tozulur ama yaşanmaz şişlide evi olan biri olarak söylüyorum bunu

1|1
    0|0
    • arabanız var trafik var eviniz var komşu sesi var sevgiliniz var stres var evliliğiniz var sıkıntılar var hep panik hep panik mesela

• evet keşke nufus azalsa cok ıyı olur

• adım atacak yer yok İstanbul'da her an biri ile kavga edebilirsin yok omuz attı yok geçerken dürttü falan filan işkence orada yaşamak ömrünü kısaltır ist adamın

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben seviyorum valla. İstediğim an otobüse atlayıp boğaza bakarak sahlep içebilirim. Çeşit çeşit insanların arasında kaybolabilirim. Bunlar yeterli bence :) Tabii çok da söverim :D

0|1
    0|0
  • Eğer yaşam şartlarının zor olduğunu varsaymazsak,
    İstanbul sevilir, çünkü daima masalın içinde gibisinizdir. O masalda bir kahramanım. Kız kulesi, galata kulesi daha sayılamayacak bir çok şey. Bir çok aşık, bir çok insan geçmiştir o şehirden.. Bakmaya doyamadığın bir deniz mi dersin, boğaz mı.. Öylesine dokunur kalbine. Ortaköy, Rumeli Hisarı.. Ama şunu biliyorum ki, orada yaşamadığım için böyle tatlı İstanbul.. Arada gördüğüm, en sevdiğim yerlere gidip dolaştığım için böyle güzel.. Trafik, kalabalık gibi gerçeklerini görmeden sevdiğim için güzel. Zaten tatlı olan ne varsa kısa kısa ve doya doya olan şey değil midir :)

0|1
    0|0
  • Bana çok soğuk geliyor

0|1
    0|0
  • İstanbul'da yaşanmaz ya. Yaşanırsa da anadolu yakasında yaşanır. Çengelköy, beykoz, kuzguncuk üsküdar falan çok huzurlu yerler tabi biraz tuzlu :) onun dışında emirgan, galata, rumeli hisarı, bebek, behçeköy de güzel yerler genel olarak bakıldığında. Gerisi hep bir inşaat, kargaşa, yapaylık. Geçen ay istanbuldaydım 10 gün kaldım yoruldum resmen...

0|1
    0|0
    • evet karşısı şahane ben hemen sahile yakın bır yerde olmak isterdim offf canım çekti

• İstanbul'da yaşamayı sevmiyorum :P

0|1
    0|0
  • burada aldigim nefesi mecburiyetten aliyorum..

0|1
    0|0
  • Başka şehirde okumadan önce istanbulu sevmiyordum özellikle trafiğini. Ama şimdi dönmek için gün sayıyorum

0|1
    0|0
  • evet yaaa cok ozledim

0|1
    0|0
  • Deniz sadece sanırım

0|1
    0|0
  • Orda değilim şu an ama oraya yerleşicem

0|1
    0|0
  • Hayalim orda yaşamak ama iyi bir hayal mi değil mi bilemedim...

0|1
    0|0
  • Men Bakudenim İstanbul'da yasamayi cok istiyorum en coxda cikolata muzesine gitmek

0|1
    0|0
    • inanin gezmediğimiz yer kalmadı ama bu şehir insani bitiriyor değer diye birşey yok bu şehirde siz şimdi baküdesiniz size çok tatlı geliyordur bu şehir

• Datça <3

0|1
    0|0
  • Bana göre degil.. kalabalik yerleri sevmem ama zamanla alışır insan heralde...

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum İstanbul'da yasanmaz

0|1
    0|0
  • Kuzguncuk çok huzurlu geliyor bana :) ama arabayla Karşıya geçmek zorunda kalmak insanları tüketiyor İstanbul'da hem de her gün işe gitmek zorundaysa

0|1
    0|0
    • evet karşı da kenara çekmeye pek bir yer de yok yolda ilerlerken otobandan ilerlediğiniz için o güzelim yaka işkenceye dönüyor yapacak bir şey yok sanırım dahada yoğunlaşır bu durum sevmeme özelliklerimiz artacak galiba

• Gittikçe de insan ve araç sayısı artıyor İstanbul'da. Eğer trafikle işiniz yoksa hala güzel şehir. Ama benim kalbim Ege de en huzur bulduğum yer Ege'nin şirin kasabaları :))

• evet güzel ama güzel ülkemize üretimde lazım oralarda iş yok :)

Erkekler Ne Diyor 20

• Sevdiğim söylenilemez misal dün yaşadığım bir olay 10 km lik yolu 2.5 saatte gidebiliyorsunuz aracı park edip yürüsem daha iyiydi yeminle.

0|1
    0|0
  • Aşk bodrumda yaşanıyor kanks

0|1
    0|0
  • şehir yaşanası ama doğulu istilası her sektörü her köşeyi mahfetmiş...
    aşırı kalabalık ve betonarme beni uzaklaştırdı ordan

0|1
    0|0
  • istanbulun nesini sevsiler, trafik felç millet 2 saatte ance evine, işine gidiyor. berbart bir şehir.

0|1
    0|0
    • arabamla ne zaman karşıya geçsem boyun ağrı krizi geçiriyorum delleniyorum birde insanlar trafikde çok saygısız mesela her an kavga etme pozisyonundalar geçen gün engelli bir vatandaş bu şehir stresinden bana küfür etmeye kalktı bir şey diyemedim şehire bağladım

• Kadıköy sevilmez mi hiç?

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Galatayı seviyorum sadece

0|1
    0|0
  • İstanbul u seviyorum da cok kalabalik

0|1
    0|0
  • SEviyorum, Gezmek eğlenmek acısından güzel

0|1
    0|0
  • Ben Bebek te yaşıyorum burada olmaktan mutluyum...

0|1
    0|0
  • bennn

0|1
    0|0
  • K. Çekmece candır.

0|1
    0|0
  • yaşamasını bilene on numara..

0|1
    0|0
  • sahile gidip hava almayı