Kitap önerebilir misiniz?

polisiye gerilim falan olmasın mümkünse ve kişisel gelişim de olmasın, market kitapları da

Güncellemeler:
++
güncel

0|0
810

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Saydıklarınızın tarzında hiç okumadım kitap önermek isterim ama o kadar çok var ki bilemedim şimdi hangi kitaplar ilginizi çeker en çok okuduklarınızdan?

1|0
    0|0
    • şu sıralar kafamı dağıtmam lazım çünkü derslerden çok bunaldım o yüzden daha çok kurgu yani fantastik de olur ama kesinlikle popüler kitaplar değil, edebiyat da, daha çok kült, tadı damağımda kalacak bir şeyler arıyorum mesela pardayanlar gibi, önerebileceğiniz varsa çok sevinirim

• hayır takılmam, araştırdım kendisini, kütüphaneme ekleyeceğim :) teşekkürler yeniden

• Rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• arthur schopenhauerın tüm kitapları olabilir. albert einstein benim gözümden dünya. huxley cesur yeni dünya...

1|0
    0|0
  • fakat müzeyyen bu derin bir tutku

1|0
    0|0
  • ihsan oktay anar kitapları size ilginç gelebilir.

1|0
    0|0
  • Aşkın Gözyaşları, sırasıyla Şems, Mevlana, Kimya Hatun, Hamus... oku.

1|0
    0|0
  • Halkarnas balikcisinin eserlerini oku masmavidir hepsi :)

1|0
    0|0
  • Ne Düşündüğünü Biliyorum

1|0
    0|0
  • Ekitap okursan link verebilirim yüzlerce ekitap var

1|0
    0|0
  • Empati

1|0
    0|0
  • Okumuyom ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• okumadıysan sefiller ama 3 ciltliğini al. sherlock holmes, tavuk suyuna çorba vardı bir ara fena değildi. şibumi, izlemeyip okumadıysan ve ön yargılı değilsen harry potterde sürükleyici sonunu merak ediyon. ve farklı bir dünyaya sokuyor. yüzüklerin efendisi de öyle. aklıma gelenler bunlar sürükleyici polisiye macera fantastik dalında. çok da sevmem okumayı ama bulursam iyi kitap 1-2 günde bitiririm.

1|0
    0|0
    • sefilleri okudum, klasik kitaplarda titizim zaten güvendiğim 3 yayınevi var, harry potter'ı da sepete attım çoktan çocukken deli gibi okurdum çünkü şimdi de tekrar toplamaya ve o kadar yıldan sonra tekrar okumaya karar verdim, güzel kitap istersen öneririm

• bir ara klasiklerde boy olartak aynıydı hangi yayıneviydi hatırlamıyorum enden daraltmışlardı. hiç sevmem öyle kitapları normal roman ebatlarında seviyorum. cep boy bile okumam...

• bu yayınevlerinin kitapları normal bence yani cep boy falan değil ya da ithakinin monte cristo kontu gibi büyük, kütüphanemde göze batmıyorlar

• Ruhi mücerret
    Olasılıksız
    Yüregim seni çok sevdi

Bence bunlari okumalısın

1|0
    0|0
  • Gündüzsefasi , sarıkamış beyaz hüzün, ucurtma avcisi

1|0
    0|0
  • Gurur ve önyargı

1|0
    0|0
  • Melegın dususu susan e

1|0
    0|0
  • Kardesimin Hikayesi

1|0
    0|0
  • market kitabı tabiri hangi tür için merak ettim?

0|0
    0|0
Yükleniyor...