'Kaçan Kovalanır' sözü doğru mudur?

Merhabalar,

Şu kaçan kovalanır kelimesi daha önce birbirlerini hiç gerçekte görmemiş, sadece webcamda gören iki insan içinde geçerlimidir? Yani şu an o benden kaçıyor sanki, ben kovalıyorum, ama tam tersi olmasını bekliyorum, aynı eskisi gibi, ve bu sebebden dolayı araya mesafe koydum, bakalım görucez. Sizce bu mümkün mü?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• İçgüdüsel ve psikolojik birşey kaçanı kovalamak, bilinmeyeni merak edip yakınlaşmak... Birbirinizi görmeseniz de olur, bir taraf uzak durunca diğeri yakınlaşır, kaçan kovalanır. İyi kovalanır da ne olur? Çoğu zaman tek amaç kaçanı yakalamak olur; yakalayınca oyun biter, heyecan biter, herşey biter yani. Kaçanı kovalamayıp duracaksın. Sen durunca o da durur. Sonra ortada buluşacaksınız. Orta yol bu bence. Sezen'in şu sözlerini çok severim: "Duygularımsa çocuktu üç yaşında / Kaçıp kovalanmaktı heyecanlarım."

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Kısmen doğrudur, bazen kaçan sadece kaçtığını zannediyordur, arkasına dikkatli baksa kimsenin kovalamadığını görebilir, bazen de kovalayan sıkılır,vazgeçer, kaçan halen kovalandığını zanneder

0|0
    0|0
  • Kaçan , eğer yakalanılacak kadar mesafe bırakıyorsa kovalanır.Yoksa akıllı biri , enerjisini boşa harcamaz.

0|0
    0|0
  • Kacan kovalanır kelime olmadığı için bunu asla bilemeyiz.

0|2
    0|1
  • her türlü insan ilişkisinde geçerlidir.

0|0
    0|1
  • webcamde de arada biraz mesafe vardı sanki.

1|0
    0|0
  • Seninle ilgili şüpheleri varsa koşmaz ki.

Seviyorsa peşinden ayrılmaz..

0|0
    0|0
  • kısa bir zaman aralığı için

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen kaç o kovalasın o kaçsın sne kovala kedi köpek gibi bu nedir böyle... sonu yokki... mutluluk beklemeyin o yüzden.

0|0
    0|0
  • sanal ortam için geçerli bilmiyorum:))

0|0
    0|1
  • köpekler kovalıyor kaçarsan

3|0
    1|0
  • Mümkündür. Senden kaçma nedeninde haklıysa o zaman iş değişir tabii.

0|0
    0|0
  • ya kaciyorum belki bir kac saat kovaliyo, bu kez bikiyo oda yazmiyo aramiyor sormuyo.. bu kez ben kosuyorum, yani anliyacagin hep boyle kosmaca yasiyoruz :D

0|0
    0|0
  • kaçıyorum kovalamıyor . ama şu söze katılırım deveyi diken insanı s...n yaranıyor.

2|0
    0|1
  • sadece webcam kaçmak kovalamak sanal sanal koş bakalım

0|1
    0|0
  • Ya sabır... Yok öyle bir şey rüya o rüya.

0|0
    1|1
Yükleniyor...