Ayda kaç kitap okuyorsunuz ve Başucu kitabınız var mı?Tür olarak ne tercih edersiniz?

Soru açık işte.

Ayda kaç kitap okursunuz?

Başucu Kitabınız hangisidir?

Okudğunuz kitapların ağırlıklı olarak türü nedir?

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

• Okuduğum kitaplar genellikle ders kitapları gün geliyor ayda 10 kitabı bitiriyorum.Önceden roman,ansiklobedi türü kitaplar hatta çizgi romanların hastasıydım.Şimdi bir bıkkınlık oldu bu felsefi kitaplar yüzünden.Ama kitap okumak iyidir. :)

1|0
    0|0
    • Ben bu cümleyle dumur oldum biraz daha açıkla bakayım.Öğrenci misin ders kitabını durup duruken kimse okumaz.Ansiklopedi kısmına katılıyorumm çizgi roman hiç okumadım ama iyi bir okuma kitlesi var.Türkiyede pek önemsenmez ama yurt dışında bu iş için baya baya ter dökenler var.

• Death Note 1 , Note:The Last Name [2007], -L- Change the World [2008] filmleri bunlar. Birinci film link diğerleri fragman link

Erkekler Ne Diyor 17

• Fazla kitap okuyamıyorum malesef ayda 1-2 tane oda genelde kişisel gelişim kitabı olur.. başucu kitabım şu anda ahmet ümit-bir istanbul hatırası epeydir duruyo okumak gelmıyo içimden :/

0|0
    0|0
    • Başucu kitabın okumadığın bir kitap mı:D

• Evet:D eve gidince yorgun oluyorum elime alıyorum bikaç sayfa okuyum dıye okuyamadan bırakıyorum :)

• Alıp alıp okumayınca artık e-kitaplara yöneldim ... En azından toz tutmuyorlar ... Birde her zaman yanımda olmaları en güzeli

0|0
    0|0
  • sorunuzu okuyunca

Yokluğunda çok kitap okudum

Şarkısı geldi aklıma :)

0|0
    0|0
  • Bu aralar dünya malına odaklandığım için kitap okuyamıyorum.

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman 7 nin üzerindedir.

"Niçe ağladığında" yı çok severim .

Siyasi ve tarih ağırlıklı okumaya çalışıyorum ancak araya romanda serpiştiririm

0|0
    0|0
  • iş yogunluguna göre değişiyor bide kitabın akıcılıgına göre. psikolojik tarzda kitap sevenlere 'Psikiyatrist' i tavsiye ederim harika kitaptır. bide eglenceli kitap okumak isteyen olursa dizüstü edebiyat serisine baksın

0|0
    0|0
  • 1 kitab aldım 1 aydır bitiremedim zaman kalmıyor :(

0|0
    0|0
    • Her dakika burdasın sen nasıl zaman kalsın.

• iş saatlerinde açık tutuyorum hoşuma giden yorum oldumu yazıyorum daha canlı gbi gelyor burası kitaba göre :)

• dönem içi zaten zorunlu 6-7 kitap okutuyor hoca sağolsun.tatillerde de yakın siyasi tarih okumayı tercih ediyorum.Erdal Sarızeybek'in Kurt Kapanı'nı başucu yaptım bu aralar.

0|0
    0|0
  • selam...ben sadece komikx okurum...kitaptan daha ilgili sende okuyum gör)))

0|0
    0|0
  • keynes i weber i marx ı okuyoruz ıste yerı geldıkce

0|0
    0|0
  • 1 yıldır aynı kitabı okuyorum:)

0|0
    0|0
  • en son 1.sınıfta cin aliyi okumuştum :D

0|0
    0|0
  • istesemde okuyamıorum

0|0
    0|0
  • kitap okumuyorum çok fazla yılda bir belki

0|0
    0|0
  • Bu aralar okuyamıyorum pek

0|0
    0|0
  • hayatımda hiç kitap bitirmedim :(

0|0
    0|0
  • Üniversitede ki gibi değil :(

çok az okuyorum, bana yol gösterrrrr :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Düzenli değil dönemsel. Bir bakarsın bir ayda 8 roman bitirmişimdir, daha elimde birisi varken diğer gün farklı bir roman görebilirsin (hızlıda okurum yani).

Başucu kitabım "siktir et" ama çok da baş ucum değil çünkü zaten beni anlatıyor benim mutlu olmamın metodlarını oraya yazmış adam :)

Her tür okurum. Bir dönem bilgi verici okuduysam sıkılmamak için hemen fantastik ve aksiyon içerikli kitaplara kayarım.

Şiddetle tavsiye ettiğim kitaplar;

Anne kafamda bit var

Açlık oyunları serisi

Uçurtma avcısı

Bin muhteşem güneş

patasana

Empati

Mutluluk

0|0
    0|0
  • Herzaman okuduğum bir kitabım vardır ve sürekli yanımda taşırım , Kayra ve Kinyas kitabının son sayfalarındayım ...

0|0
    0|0
    • Her zaman okudğun kitap Kayra ve Kinyas mı?Yoksa bahsettiğin kitap ve bu kitap ayrı mı

• Kayra ve kinyas değil . Kinya ve kayra . Onu bitir zargana , az , ziyan , piç bunları da okumamışsan oku. Tabiki Hakan Günday 'ı sevmişsen

• O zaman John Fante Ve Bukowski Oku.

• Tarih, psikoloji, sosyoloji ve siyaset içerikli kitaplar ilgimi çekiyor. Korku romanlarını da stephen king'den takip etmeyi seviyorum, şimdilik bu kadar.

Kitap okumuyor son bir aydır, okumam gereken çok merak ettiğim kitaplar var. Başlayım onlara da senin vesilennen.

0|0
    0|0
  • sınavım yoksa o ay 2 yda 3 bazen dha fazla

0|1
    0|0
  • ne tür okuduğuma bağlı olarak değişiyor. roman takılıyorsam iki üç günde falan bitiyor. düşünsel kitaplar okuyorsam bir haftayı buluyor. yani ayda minimum dört kitap. genellikle felsefi, psikolojik, sosyal ya da edebi tür okuyorum.

0|1
    0|0
  • en az 5 kitap

0|0
    0|0
  • Çok kitap okurum daha dün kendime grinin elli tonunu aldım , çok övülüyor bakalım ne çıkacak :)

0|0
    0|1
  • aylık haftalık olarak okumam ama sürekli elimde yeni bir kitap vardır.

0|1
    0|0
  • Lisedeyken kütühanede okumadığım kitap kalmamıştı neredeyse ,üni de eh işte şimdilerde başucuma koyuyorum okurum diye yaklaşık bir aydır belki o kitap orda duuruyor ve okunmayı bekliyor...Hayat işte

0|0
    0|0
  • çok kitap okurdum önceden şimdi hiç denecek kadar az ama tekrar başladım okumaya

0|0
    0|0
  • 5 veya 6 tane okurum..Genelde Polisiye ve Tarih okuyorum..

0|0
    0|0
  • En az 4 kitap okuyorum.

Başucu kitabım yok. Genelde roman okurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...