Arkadaşlar size bir soru bakalım görüşleriniz neler?

Arkadaşlar. Allah Ademle Havvayı yarattığında Âdem yasak meyveden yediği için cennetten kovuldu. Ya cennetten kovulmasaydı ne olacaktı. Ya da Allah neden herşeyi serbest bırakıp o meyveyi neden yasakladı?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Asıl soru Allah yasak elmanın yeneceğini biliyor muydu olmalı. Biliyorsa neden müdahale etmedi? Müdahale etmek istediyse de gücü mü yetmedi? Bilmiyorsa neden Allah'ı alim-i mutlak olarak görüyoruz?

Oluyor böyle şeyler.

1|0
    0|0
    • Bu cevabından dolayı sana bir soru daha. O zaman şeytanla Allahın savaşını kim kazanacağıda belli biliniyor sonuç peki neden savaş var :) yoksa bir umut mudur yaşamak :)

• İşte bir kavrama birden çok süper güç verince bir süre sonra iş bozuluyor asdfghjkl

• Ay günah işlemiş gibi hissettim bana +1 verdiler :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Onu denemek istedi oda şeytana uydu yedi elmayı onun sayesinde dünyada fordcularla uğraşıyoruz :D

1|0
    0|0
  • İnsan oglu düşünüp sorgulayan sebep-sonuc iliskisi arayan bir varlik oldgundan olaylarin bir akis semasi olmasi lazimdi... o kaderdir oyle olmasi gerekiyordu

1|0
    0|0
  • Meyveyi, Havva annemiz yedi. Onu düzeltmek isterim.
    Bence o yasak meyveyi de, Yaradanın izniyle, isteğiyle olduğunu düşünüyorum.
    Yarattığı canlıyı test etmek istemiş olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Uslan artık deli divane gönül...

1|0
    0|0
  • çok kurcalam a

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...