Kainat güzelini güzel buluyor musunuz 😳😳 ?

Iste kainat guzeli :

Kainat guzelini guzel buluyormusunuz 😳😳 ?
Ve dunya guzeli :

Şahsen bu tür yarışmaları saçma buluyorum, tek bir kız bir ülkeyi temsil edemez. Ve bunlardan kat ve kat güzel kız var belki boyu yetersiz belki başka. Hem güzellik herkese göre farklı gelir, yani ben saçma buluyorum kısacası. Ve bu güzelleride hiç güzel bulmadım diyebilirim !

0|0
32|66

En İyi Erkek Görüşü

• dünya güzeli seçilen kainat güzeline kafa atar nitelikte ve bunun dışında bu tür yarışmalar bana çok saçma geliyor. Öyle ki 3 yaşındaki çocukların ellerinde ki arabaları yere sürtmelerini izlmek daha eğlenceli. Kainat güzeliymiş! Yok devenin nalı saçmalığa bak!

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet güzel kadınlar gayet hoşlar.
    Katılanlar arasından seçildiği için bu tarz yarışmaları ciddiye almaya değmez eğitim durumları, bildikleri diller, boy ve fizikleri, yetenekleri bunlarda çok fark ediyor yoksa Azra Akın başka türlü dünya 1.'si lamazdı ve bu kızlar Azra'dan çok çok daha güzel bana göre.

0|0
    0|0
    • Edit: 1.'si olamazdı.

• Sadece bu bir unvan 1 senelik dünya güzeli şeysi oluyorlar bırak çocukları eğlensinler 1 sene sonra ne sen nede ben göreceğiz zaten bunları her sene taç devredilir hiç kimse kalıcı değil ama 2 numara fenaymış 1980 güzelleri gibi :D

• Hahaha haklisin ama un'e kavusan oluyo, mesela Amine Gulse Turkiye guzeli 2014, guzel kiz evet basta biraz iticiydi kaslari ile ama simdi guzel buluyorum fakat hic oyunculugu yapamiyo, berbat. Oynamasini bilmeden oyuncu yapiyorlar. Bazende boyle avanatji var iste guzl ol palyanco gibi oyna sorun degil hele bizim ulkede hahah

Erkekler Ne Diyor 65

• Kainat güzelini yokluktaki türkiyeliler seçti galiba

4|1
    0|1
  • Köylerde makyajdan habersiz, kamera karşısına geçmemiş o kadar güzellik var ki

bunlar olsa olsa zırt of the model olur

1|0
    0|0
  • ben güzellik yarışmalarındaki kızları güzel bulmuyorum. bu yarışmaların düzenlenmesini de saçma buluyorum.

0|0
    0|0
  • Bence güzel değiller. Nice türk kızları varki bu bayanlara taş çıkartır. Bu arada hemşehrim hoş geldin tekrar :)

0|0
    0|0
  • O kadar büyütülecek güzellikleri yok.

0|0
    0|0
  • Özgüven meselesi

0|0
    0|0
  • Ben'de güzel bulmadım. Ayrıca güzellik Allah vergisidir, ortaya çıkarılmış kişisel bir başarı değil ki birileri ödüllendirilsin.

1|0
    0|0
  • Evrenin farkli yerlerinden yarismaya katilanlar mi olmus ki, bu kadin kainat guzeli seciliyor. Kimi elemis dunya gezegeni disinda?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle saçma fakat bu arada güzel kime ve hangi bakışa göre güzel? Bu kadınla evlenince hayırlı olacak mı acaba?

0|0
    0|0
    • Aynen hakliisinn

• Hahaha :)) hersey guzellik olmadigini anlamadilar

• Benim gibi bakamıyorlar olaya... Ünlü biri , peşinden koşan binlerce insan var , paraya ve şöhrete tapıyor , herşeyi meydanda , iman yok , nefsininin hevalarına köle olmuş banane bu karıdan.

• zaten güzelleri seçmiyorlar bir bakıyorum şöyle şu kesin birinci diyorum ilk onu eliyorlar saçma bir sistemleri var ama anlayamadım daha :D

0|0
    0|0
  • Begenmedım kanks

0|0
    0|0
  • Yok bea hepsi mi çirkin olur hepsi çirkin

0|0
    0|0
  • Hiç biride güzel değil onlar makyajla güzel oluyor. Birde makyajsız yarışsınlar

0|0
    0|0
  • altta ki iyi bence

0|0
    0|0
  • bunlar kainat güzeliyse bende adriana limayım :DD

0|0
    0|0
  • bu tarz güzellik yarışmalarında sadece yüz ve vucut güzelliğine bakılmaz. zeka, beceri, sanat, dil, kültür düzeyi, v. s bir çok kriter değerlendirilir. bu dereceye girenlerin cv lerine bir bak derim;)

0|0
    0|0
    • Yaa biliyorum ama yinede guzellik onemli ise bu yarismada birakin detaylari o yuzden anlamiyorum

• Bunlardan 20 şer tane verceklre üste para vercekler alırsam şerefsiz evladı olayım bunların oldugu yerde şeytana ihtiyaç yok

0|0
    0|0
  • Abi ben anlamıyorum bunlardan yüzü ve fiziğiyle çok daha taş kadınlar var neden bunlar seçiliyor

0|0
    0|0
  • ikisdie cirkin

0|0
    0|0
  • güzel hatun

0|0
    0|0
  • he he ünvanlar ve he algılar yaratan klasik beyin ve estetik sömüren yarışmalar.. O kainat güzeli ise kainata küserim..

0|0
    0|0
  • bıyıklarımı kessem bunlardan daha güzel olurum

0|0
    2|0
  • ben daha güzelim

0|0
    0|0
    • Katiliyorum 😅😅😹

• Haha bilmiyorum ama alttakide hos degil bana gore

• alttaki gözlerden kurtardı da üstteki flaş görmüş davşan gibi

• Bak abartısız söylüyorum ben daha güzelim

0|0
    0|0
  • Birinciyi yolda gorsem bakmam

0|0
    0|0
  • Eşi benzeri bulunmayacağı bir gülüşü kainat güzeli seçmeleri normal bence, bak bak gül asdjasld

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Dunya guzeli nysde kainat batirms

0|0
    0|0
  • Ben kainat güzeliyim tamam mııı demiş 1. :D

0|0
    0|0
  • kainat çirkini dense inandırıcılığı vardı