Hanımlar elinizin öpülmesi hoşunuza gider mi ?

peki erkekler kadının elini öper misiniz

bı konuda ne düşünüyosunuz ne hissediyosunuz hanımlar ve erkekler ?

Güncellemeler:
eli öpülesi hatunların ellerini öpmeli,cepte gezdirmek için yaratılmadı onlar :)

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gözlerinin içine hafif buğulu bakıp iltifatlar eşliğinde dudaklarımın iki parmağımla kavradığım tatlı eline dokunduğunda etkilenmeyecek kadın yoktur.

0|2
    1|6

Kızlar Ne Diyor 6

• Seviyorum .. elimi öpücek ama salyalamıycak yada basına koymuycak.. yolda yururken mesela el ele sevgilim arada kaldırıp elimi öperdi . dayanamaz bende öperdim elini oh mis diye :) severdi o da karşılık vermemi :)

0|6
    0|1
  • Ayy cok sewerim ben :) kibar bir sekilde elimden operek sewgisini gostermesine bayilirim oyleydi tabi bunu yapmasi icin tekrar bir sewgili bulmak gerek emek vermekk gerek sewiceksin sonra ayrilcaksn sonra tekrar okuze bagliycaksn benim gibi iste nerden nereyeee :))))

1|3
    0|1
  • Hoşuma gider ama öpmesede takmam yanii

0|4
    0|1
  • ben ellerimi uzatsam sen öpermisin?

0|1
    0|0
    • dudaklarımın bunun için yaratıldığına inanıyorum..

• çok kibarsınız... sözleriniz beni ziyadesiyle mesut etti :)

• zarif ve asil elleriyle benim naciz dudaklarımı aşkla tutuşturan leydim. o mutluluğun asıl sahibi benim ..

• Opulesi ellerin sahibesiyim <3

0|3
    1|9
  • Bir italyana sormuşlar neden bayanların elini öpersiniz diye italyan çünkü kadınlar cok değerlidir diye cevaplamis sonra almana sormuşlar niye bayanların elini öpersiniz diye alman cunkü onlar cok kutsallardir..en son türke sormuşlar niye öpersiniz diye türkde ee bir yerden başlamak lazım demiş :D alakasız ama soruyu okuyunca aklıma geldi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• o yumuşak krem kokan eller öpülmemi :)

1|2
    0|0
  • çok zayıf uzun eller öpülmüyo yaw.

1|2
    0|1
  • ben ısırıyorum.sanırım biraz sert seviyorum :)

0|1
    0|0
  • hadi dudak burun boyun neyse de el öpmem.

0|1
    0|2
  • sevgidir aşktır,

hareketlerle kısıtlanmaz,

duygularla yaşanır..

0|0
    0|0
  • ben çok saçma buluyorum o hareketi

0|0
    0|0
  • çok anlamsız hareket :D

0|0
    0|0
  • dudak, boyun, ense, gerdan varken el ne la

0|0
    0|1
    • kültür mü? kraliçe victorya döneminde mi terbiye edildiniz kuzum? kültürden ziyade fetiş gibi görünüyor buradan.

Yükleniyor...