Aranızda seneryo yazan varmı?

Yazan ya da tecrubesi olan var mı acaba seneryom için karakterlerin karakteristik özellikleri ve yaşam tarzlarını oluşturdum geriye kalan artık yazmak ne yapabilirim

Güncellemeler:
Ayrıca yazanlara teşekkürler ve vakit nakittir bu aralar zamanım çok vakitş nakite çevirmek istiyorum uzun vadede bu işler ama şimdiden başlamazsak ne zaman başlarız ki 😀

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Rtv öğrencisiyim bende senaryo dersi alıyorum. Az çok anlıyorum klip senaryosu falan yazdım da çekemedim henüz. Senaryo yazarken edebiyat karıştırmamak gerekiyor. Kitap yazmaktan daha zor bence. Birkaç örnek okumalısın. Birde yazarken çekim açısı bilmem neyi var hiç girme oralara derim. Eğer ortaya güzel bir iş çıkarsa zaten yönetmen çekim açısını neyini ekliyor. Sen sadece kadrajda görünecek yeri yazacaksın 😊 kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Bende üni okuyorum ama hiç bir eğitimim yok benim seberyo dediğim şöyle kitaba dökebilirim ama gerek yok çünkü filmi kurdum kafamda sence kitap yapmakmı mantıklı yoksa direk seneryo olupturup bir yönetmene ya da yapımcıya göstermekmi

• Tamam iyi geceler başarılar sanada okul hayatında

• Teşekkürler sanada

Kızlar Ne Diyor 3

• @çizgilikedi ilgileniyor boyle islerden :D

0|0
    0|0
  • @leviat bir baksana soruya :D

0|0
    0|0
  • Çevremdeki erkekler çok güzel yalan senaryosu yazıyolar😂maşallah brezilya dizisi 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...