Duyduğunuz en saçma şarkı sözleri?

Ülkemizin muzik piyasası malum.. ama bazıları varki zorla şarkı söyletiyolar galiba. Ailesine şantaj yapip ülkemizin ruh halini bozmak istyolar galiba.. neyse benim dugdugum en mantıksız söz "KAR GÖRDÜM KAYDIM KAYMAZ OLAYDIM"
bu nedir abi ya bu nedir? Ya bu hangi ruhsal yönümüzü tetikliyebilirki bu şarkıdan sonra uludag yıkılsın erciyese ölüm diyen oldumu bu nedir ya?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Bebekte üç beş tur atarık olmadı bide mayamiii yaparık gördüğün gbi çoh unutkanık :D

0|1
    0|0
    • Aynen zaten heryer şanzelize :D seni unuttum miami ye gidiyorum daha nasil unutabilirim gormuyomusun filan :D

• Teşekkürler :))

• Rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• acayip hayvanlara benziyirsen
    ve
    çok canım acıdı çeksene elini ayı
    ve
    çikita muz muz muz çikta çikta çikta çıkta
    ve
    bu cennet mahallesinde beterin soylediği şarkı :D :D :d su zamanlar ergenler çok kullanıyor

0|1
    0|0
    • Hahahahahaha :D aynen o neydi öyle hatırladım şimdi magoo yeeeeeee magoo... bir insan bu sözlerle neyi ifade edebilir :D

• Magoo ye dyom kendi kendime al işte 1 ay gider :D

• eyvallah teşekkür ettim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• İlle de aşk ille ille ille uanilaylilayylaylayalala
    Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem
    Katy Perry nin bir şarkısı var havai fişek diye o da çok saçma ama peacock un yanında hiç kalır. Kadın şarkıyı söylerken kafası iyiymiş herhalde o derece sözleri var. Daha var ama sayamıyorum

1|1
    0|0
    • Illede aşkkk bcbdksowlfovlxlalqlwpspdoflfkdlslalsf leylimmm leeeeeey ley ley looy bagliyoruz sonra :D

• Aşk bu kızıl ötesi nedir. Hadi laylay loyloy tamamda.. kizilötesi :D ya bizi yakın ya dinledik biz bunlari evet bizi kesin :D

• Dinlemiyorum da maalesef denk geliyor ya 😒

• aşk bu kızıl ötesi
    yaralı müzesi
    hareket edemem :D

1|1
    0|0
  • "Sana gunes hep arkandan vurmus"

1|1
    0|0
  • Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem-Serdar Ortaç

0|1
    0|0
  • Serdar ortaçın birçok şarkısı çok anlamsız

1|0
    0|0
    • Serdar ortaci Anlamaya calismak uzerine 4 yillik bolum acsalar mezun vermez :)

• Tavukları pisirmisem hacıyida çarşıya göndermişem ( doğru sözlerdir umarım ) asdfghjfhg

0|0
    0|0
    • :D bide o vardı efsaneler arasında.. eee sonra? Temizlikte yapmışam whatsappada online olmamişam.. ıyyy bunu ben yazdm :D

• Haha hahahahaha :D

• En nefret ettiğim şudur ; indim derelerine bilmem nerelerine kaytan bıyıklarımı sürsem nerelerine
    Bide son zamanlar sokakta mış mış Muş Muş diye bir şey duyuyorum

0|0
    0|0
    • Sezen aksu tamamlamis sarkiyi.. demis burasi bos kalmis ne yazalim minik serce oda dalga gecmis gliba mismis musmus yazin iste canim aaa aaaa filan bu zekilerde minik serce yaz dyosa vardir demisler yazmislar.. :D bu kdar saflik yagmur suyunda yok

• O kadar itici ki hiç araştırmadım bile Haklısınız

Erkekler Ne Diyor 2

• Kar gördüm, kaydım kaymaz olsaydım.

Bence gayet güzel :D

Ajdar cikita muz diyorum. :D

0|1
    0|0
  • Yüreğim ateşe döner sönmekten.

0|1
    0|0
Yükleniyor...