Dizide oyuncu olmak için oyunculuk eğitimi şartmı ?

dizide oyuncu olmak için eğitim şart değil ajansa yazıl diyolar diğerleri eğitim diyolar kafam karıştı ?

0|0
421

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/embed/YRzx3x8f-tQAjansa gidiyorsun 30 tl'ye dizilere figuran olarak gonderiyorlar seni. Sonra o dizilerden birinde dikkat cekip birine katilabiliyorsun belki.. birde soyle birsey var figuran kIzlar set ekibi ile kiristiriyo genelde belki faydasi olur diye anca yol oluyolar millete.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• o yazanlara bakma ben bir oyuncu olark eğitim almadan sahneye çıkıyorlar ve çok yapmacık mış gibi oluyor önce eğitim almalısın kıvanç tatlıtuğ bile hal eğitim alıyor biraz da çevre yapmalısın ve bir ekipe girmelisin orda oynarsın ya da en zoru devlet tiyatrolarına kapak atarsan değme keyfine :D

0|0
    0|0
  • Bir ajansa profesyonel fotoğraflarımı yolladım sarışım mavi gözlüyüm birde spor yaptığım zamanlardı İstanbul , İzmir veya Ankara'da yaşamadığım için kaçırdım başka şehirlerden başvuru almıyoruz çok maliyetli oluyor ulaşım ama sizi mutlaka ilerde televizyonlarda görmek isteriz dediler maddi durumumda başka şehire yerleşmeye el vermedi benim tiyatro tecrübem var sadece oyunculuk eğitimi almadım kendine güveniyorsan dene şansını birşey kaybetmezsin .

0|0
    0|0
  • dizide oyuncu olmak için eğitim şart değil. ama "oyuncu" olmak için eğitim veya "alaylı" olmak için tedrisattan geçmek şarttır. oyuncu olabilirsiniz ama genelde bunun için sizden duruma göre bir karşılık beklerler. (hemen yanlış anlamayın, örneğin; geç saatlere kadar çalışmanız,sigortasız, sendikasız kölelik gibi şartlar,başrol oyuncularının ağız kokusunu çekmek vs.) ayrıntılı bilgi için işler güçler dizisini izleyiniz.

1|0
    0|0
  • Hatice şendil dünyanın en kötü dizi oyuncularından biri dila hanımda oynayan güzel kadın ama oyunculukla işi olamaz olmamalı.

0|0
    0|0
  • değil kurtlar vadisinde adam makina mühendisi oynuyo ama.

1|0
    0|0
  • normalde şart ama bizde herkes oynuyor

0|0
    0|0
  • eğtim+sevgilin olcak sektörden biri:)

0|0
    0|0
  • malesef şart canım

0|0
    0|0
  • kızlar için güzel fiziği kıvrımlı hatları varsa bu kriterlere pek takmıyorlar :D

0|0
    0|1
  • cast ajanslarına git her türlü oynarısn

0|0
    0|0
  • eğitim şart değil ama eğitim alırsan bu senin faydana olur normalde oyuncular ajanstan seçiliyor evet eğitim olmasa da olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eğitimli olmak avantaj tabii.. ama ajansa yazılman yeterli tabi bakımlı olacaksın kılona önem vereceksin ki şansın artsın.. sadece dizi değil reklam ve tanıtımlardada önde gelen isimlerden olursun.

0|0
    0|0
  • eğitim şart değil mi diyotlar oldu ajansa yazılalım hep beraber alınan bütün dersler yılla heba olsun yok gözüm olmaz öyle kanma sen kimseye oyuncu olmak istiyorsan eğitimini alacaksın

0|0
    0|0
    • peki okul eğitimi filan önemli mi bakıyolar mı :S:D

• Okul denirken , liseden üniversiteden söz edilmiyor. Direk Güzel Sanatlar fakültesi sinema tv bölümünden eğitim almış ya da alıyor olman gerek. Bu ciddi ajansların tek kaynağı. Başvuru ile kesinlikle almaz bunlar. Diğer grup ajanslar zaten kendine bakamaz senden başvuru ücreti çekim ücreti ve umut koparırlar, yani yolarlar. Bir de şerefsiz ajanslar da var, oralarda başına ne gelir hiç belli olmaz. Bu işler yaş, sandığın gibi masum değil o ortamlar, link

• Guzelsen sart degıl cırkınsen sart.

0|0
    0|0
  • dizilerin halinden yola çıkarak diyorum ki yok şart değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...