En "underrated" sanatçı kim sizce?

Gerekli değer verilmeyen sanatçılar vardır, haddinden fazla değerli olanlarda vardır. -castin bibır gibi-

Peki sizce hakettiği halde değer verilmeyen sanatçı kimdir?

Ben Richard Wright diyorum Pink Floyd'dan, hatta Nick Mason'da bunların arasına girer. Richard ve Nick Gilmour ve Waters'ın ihtiraslı liderlik kavgalarına karışmayarak en faydalı olan kişilerdi bence.

Ayrıca Richard'ın yarattığı tınılar bana göre Pink Floyd'u Pink Floyd yapan şeylerdi... Paintbox, Remember a Day, Any Colour You Like gibi parçalar en sevdiğim PF klasiklerindendir...

Güncellemeler:
Öte yandan David Gilmour'un kendi solo albümleri de çok underrated... On an Island, There's no way out of here gibi parçalarla güzel albümler yapmış adam.

Ayrıca cevap vermeden 5 yıldız veren arkadaşa da selam ederim :))

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Waters çok ters adamdı, The Wall döneminde zaten Roger huysuzu kovmuştu Rick'i...Roger ayrıldıktan sonra geri döndü gerçi, bir arada durmayı başarabilselerdi belki neler tadacaktık kim bilir... Nick Mason sessizliği ile yerini sağlamlaştırmıştır kanımca...

0|1
    1|0
    • Nick Mason alem adam ya... Pompeii dvd'sini izledikten sonra benim kalbimi kazanmıştı.

Şöyle Saucerful of Secrets kadrosu sağlam kalsaydı aslında. Daha güzel olurdu. Syd'siz Pf bir nebze idare etse de o olmayınca birşeyler eksik gibi.

• uykum geldi eksi

• Git zıbar

Kızlar Ne Diyor 2

• Joe Cocker ,heavy metal yapsa ne olurdu bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Söylenecek bir şey bırakmamışsın benim için...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 40 senedir dünyanın dibi delindi Pink Floyd diye, varsın şantörünün de ismi herkesçe bilinmesin.

Bi Camel, wright'tan mason'dan daha az biliniyordur herhalde..

0|3
    0|0
    • Şahsen Camel'i de severek dinlerim. Özellikle Rajaz parçası çok iyidir bana göre.

Esas "Ten Years After" denilen grup bu kadar gölgede nasıl kalır ben onu anlamıyorum.

• Marillion eksik o listede Lusacan... olmadı bu.

• Listedeki Riverside canmış...

• cevap vermeme gerek yok gibi :D ama yinede veriyim rick kesinlikle hak ettiği değeri göremedi ondaki o yetenek mütevazilik hiç bir sanatçıda yoktu. ayriyeten dark side of the moon medlee wish you were here animals ve daha nicelerini o olmadan düşünemem

0|0
    0|0
  • off çok fazla var

"ke " vardı.strange world ile çıktı ve yok oldu...alter bridge var,hristiyan rock yapar.solistte bir ses var aman yarabbi.

Bizde ise birsen tezer var.."balıkesir " şarkısını mutlaka dinleyin derim.

0|0
    0|0
  • john oo fleming

0|0
    0|0
Yükleniyor...