Hakan tasıyanı hatırlayan?

Sarkılarını hatırlayan kendisini hala dinleyen var mı ve sanatçı şu an ne durumda bilen var mı neden oralardan kayboldu acaba nerelerde sahne alıyor

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• hakan taşıyanla çinçin kadırga sokakta az oturmadık sigara içmedik az alkol almadık onun pili buraya kadar dahada parlamaz :)

0|0
    0|0
    • şimdi orada oturmuyor. hayır neden parlamasınki daha da şöhreti. çok mu içiyordu?

• madde bağımlısı olunca böyle oluyor işte ne karısı kalır ne sanatı kalır nede kendi kalır yok olur gider işte böyle :)

• ee az oturmadık onla birlikte değince belki tanıyorsundur ailesini yakından ondan sordum

En İyi Kız Görüşü

• güz gülleri şarkısı gelir aklıma

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Çocukken o adamın tam bir hayranıydım :D
    Yaşım 7 8 idi ama şarkıları hep bana hitap ediyordu, en başta HAZİN GELİYOR :D

0|0
    0|0
  • Ayagına prangalar taktılar kanks

0|0
    0|0
    • Acaba böylesi sesi guzel ve yakışıklı karizmatik bir adam neden ortalıktan kayboldu dusundurucu

• güz gülleri gibi :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Kesinlikle ya hem adam gençken acaip yakışıklı arkadaş

• Şöhreti daha fazla taşıyamamış.

0|0
    0|0
  • Hazin geliyor

0|0
    0|0
  • Dinliyorun taniyorum yeni album yapti2015en son cankayada sahne aliodu surekki gezio bu arakar icioda alcak

0|0
    0|0
    • Hakan tasiyan kaybolmadi adam ankarada yasio is gezileri tur calismalari var konserlwre gidio onun gibi ses yok ya ama cok icio hakan abimizz

• nerelerde çıkıyor isim olarak?

• konserleri yok. sadece klüplerde falan çıkıo die biliyoruz

• az once doktor sarkisini dinledim.. rastlantiya bak :)

0|0
    0|0
  • madde bağımlısı oldu kendi kendisini bitirdi

0|0
    0|0
  • Ben hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • eskici...

0|0
    0|0
  • doktor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...