Yeryüzünde Star Wars'a ilgi duymayan bir ben miyim?

Ne bu ya nereye gitsem star wars star wars. marketlerde bile onla ilgili birşeyler satıyorlar.

0|0
18|62

En İyi Erkek Görüşü

• Ya öyle abartılacak kadar iyi bir film değil. Terminator gibi 80li 90 li bir film serisi olduğu için çok seviliyor sadece

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 61

• Star wars efsanedir,
    kabul edelim çok ciddi pazarlama stratejileri var. Cidden öyle nereye dönsek star wars çıkıyor karşımıza, zorla izle bu sinemayı der gibiler, zihnimize nakış gibi işlediler.. Zaten severdim ve kesin izlicem, şu kalabalık tan bir kurtulalım.

2|2
    0|0
  • hiç bir filmini izlemedim, zorla gözümüze sokulan kısımları hariç (bi de çok eskiden tv de verildiyse bakmışımdır 90 lı yıllarda yokluktan)
    felsefesi, yaratılan dünyası (uzay gemisinin şekilleri, askerlerin tek tip oyuncak gibi oluşu vb) bana çok sıradan geldi her zaman

1|0
    0|0
  • Hayır zaten bir halta da benzemiyor bu kadar abartıldığı kadar güzel olsa bari lotr için yapılsa bu tatava anlarım ama her yeri saçma olan bir film için yapılıyor.

1|0
    0|0
  • Ben de varım.

1|0
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi
    Karayip Korsanları
    Harry Potter gibi fantastik filmler varken gidipte yıldız savaşları izlemem yani bence saçma bir yapıt.

1|0
    0|0
  • Birini bile izlemedim ulen acep izlesemmi diye aklımdan bile geçirmedim izleyeceğimide sanmıyorum:/

1|0
    0|0
  • Saçma sapan birşey. O kadar güzel film varken gidip saçma sapan filmlere ilgi duyuyorlar.

1|0
    0|0
  • Bende ilgi duymuyorum

1|0
    0|0
  • Bu sene son filmde çıktı bu sahte fanlar bütün filmleri bile izlememiş ama gidip aksesuar falan alıyorlar moda bu ondan ;)

1|0
    0|0
  • Birde ben

1|0
    0|0
  • bende ilgi duyanlar syesinde ogrendim. hiçbir bilgim yok ne filmini ne çizgi dizisi mi ne varmış onuda izlemedim

1|0
    0|1
  • o da ne ki? ben de ilgi duymuyorum. yalnız değilsin...

1|0
    0|0
  • Bende hiç izlemiyorum örümcek adam ondan daha iyi valla

1|0
    0|0
  • O kadar bosa reklam yapmamislar yeni film berbat otesi fiyasko...

1|0
    1|1
  • bende sendenim

1|0
    0|0
  • Benide yazın listeye. Tekirdağ/Çerkezköy.

1|0
    0|0
  • ben de hiç izlemedim ciddiyim

1|0
    0|0
  • Beni de pek etkilemez

1|0
    0|0
  • bende bende hiç bir bölümünüde izlemedim

1|0
    0|0
  • Beni de yaz

1|0
    0|0
  • yalnız diilsn

1|0
    0|1
  • ben niye görmedim ya hiç dışarı çıkmıyorum galiba :/

1|0
    0|0
  • Çoğu kimsenin haberide yoktu ilgiside neden reklamlrda çıkmaya başlayınca herkes ezelden star warsçı oldu

1|0
    0|0
    • Yeni film çıktığı için insanlar gündeme getirmiş olmasın :) Durup dururken sevdiğimiz her şeyden bahsetmiyoruz sonuçta.

• En başından beri takip edenlere değil sözüm adam hiç bir filmini izlememiş şimdi gündemde diye star wars star wars diye dolaşan onlarxa insan var

• Ben bir kere bile izlemedim

1|0
    0|0
  • Hic ilgim olmadi

1|0
    0|0
  • star wars benım hayatımda buyuk yerı var lakın anladıgım kadarı ıle fılm uzayda gecıyor

1|0
    1|0
    • guardian of the galaxy daha iyi bence oda sadece uzayda geçiyor

• ama bunda ışın kılıcı da var eger sadece kılıç olsa conan olurdu yanında kopekte varsa tarkan oluyor

• Tek sen değilsin sevmeyenler var. Ama güzel film.

1|0
    0|0
  • Beni de yazar mısın listeye :D

1|0
    0|0
  • Bilim kurgu filmleri sevmiyorum o yüzden ilgim yok, yalnız değilsin.

1|0
    0|0
  • Hiçbir filmini izlemedim..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

Kızlar Ne Diyor 17

• Bimde satılıyordu aldım 😑

1|0
    0|0
  • Ben de bilmiyorum 😀 hiç izlemedim bile ama oyunu vardı playstation da yıllar yıllar önce 😀

2|0
    0|0
  • Hayır, star wars hayranlığına isyan eden milyonlarca kişiden birisin. İyice çoğaldınız son bir kaç haftada.

1|0
    0|0
  • onun hala ney oldugunu ögrenemedım D:

1|0
    0|0
  • hayır bende varııım

1|0
    0|0
  • aynen aynen ben de sevmiyorum niye bu kadar büyük olay haline geldi anlamadım :/

1|0
    0|0
  • Valla bende bilmiyom. Çokta tın

1|0
    0|0
  • yok bende varim yawww

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim, ilgimi de çekmiyor :D

1|0
    0|0
  • Valla benim star wars a dair bildiklerim darth vader, yoda, klanlar ve ışın kılıçlarından ibaret😃Hiç ilgimi de çekmiyor. O kadar her yerde ki izlemeyeni dövücekler sanki

1|0
    0|0
  • Ben hic sevmiyorum izledim ama sevemedim. 😤

1|0
    0|0
  • Yoo cok var

1|0
    0|0
  • Bende ilgi duymuyorum hatta gıcık oluyorum yaa :/

1|0
    0|0
  • Bendeee