Hep siz sordunuz ve hep sizi dinledim. Şimdi sıra siz de dinler misiniz?

Sevgili KS ailesi, Dinledikten sonra her eleştiriye açığım ve şimdiden teşekkür ederim fakat, dinledikten sonra "kulağım paslandı ! sağır oldum! müzikten soğudum! " diye dava açmak isteyen olursa kabullenmiyorum demedi demeyin. Dinleyecek olan herşeyi göze alsın :D
(kültür-sanat-müzik)

Sevgiler, saygılar..
http://vocaroo.com/i/s1m3U0G6jmaX

Güncellemeler:
Günaydınlar : )
Güncel
Güncelimsi

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Wooww çok hoşş bayılırım böyle tonlu seslere çok çok iyi olmuş şarkıya da gitmiş sesin bana ahmet enes i anımsattı 👏👏👏fazlasıyla beğendim ;)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel olmuş beğendim
    Ama bir kaç önerim olacak

Mikrofon basını azalt
    Audacity isimli program ile kayıt yap oldukça basit ve iyidir
    Ve karaokeyi sesine göre transpoze edebilirseniz güzel çalışma olur

0|1
    0|0
    • Tavsiyeler için teşekkür ederim. Cep telefonunda standart olarak bulunan ses kayıt programına çekildi bu derece amatörce ve öylesine kayıt yapıldı. Profesyonel değilim ve bu işlerden inanın hiç anlamam. Bahsettiğiniz programa bakacağım, teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok hoş bir şarkı. :-) sesine de çok uygun :)

0|1
    0|0
  • ses fena değil ama es alışların çok belli o yüzden rahatsız edici

0|1
    0|0
    • Çekimin, sesin, hazırlığın hiçbir profesyonel tarafı yok. Arka planda şarkı çaldı telefona da kayıt yapıldı. İddiasız ve bu kadar amatör yani. Yorumunun için teşekkür ederim.

• hahahah evet biliyorum , çok sevindin di mi

• birazdan sana sesli cevap vereceğim ama biraz bekle. beklerken bunu incele bakalım oy da ver merk ettim :D
      www.kizlarsoruyor.com/.../q4359930-bayanlar-topuklu-ayakkabi-mi-ayakli-topuk-mu-fotograflara

• Tam şiir soylemelik bir ses tonun var :)

0|1
    0|0
    • onu da denemiştim ama sildim sonra :)

• Neden engelliyorsun neden neden bana mesaj atar mısın sana bir çift lafım var sonra yine engellersin

0|1
    0|0
  • O kadar da umutsuz olma ya sayemizde gerçekleşen güzellikler de var

0|1
    0|1
  • Çok güzel kardeşim maşallah sana :)

0|1
    0|0
  • güzelmiş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2