One Direction & Justin Bieber dinleyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

bazılıarımız nefret eder bazılarımız sever bazılarımız hiç takmaz fakat ben İngiliz müziğinin nostalji parçalarını dinlerim.bunlar biraz yeni ve hoplamalı şarkıları.sevmiyorum ben...bunları dinleyenlerde hayattan kopmuş zaten.yok londrya gidip onlarla tanışıcam.bu kızlarda hiç sahiplenme duygusu yok mu?birinde bile mi? ben şahsen sevdiğim ve aşık olunacak bir hayranlık duyduğum birisinin isminin resminin cisminin öyle her yerde bulunmasını istemem.sevmesin onu kimse benim olsun öyle isterim yani...bunların hem şarkıları çirkin hem tipleri bi değişik.herkes aşık...bu nedir yaw..:/

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• dinleyenler değilde takıntı haline getirenler bence ağır ilkokulludur öhhh dür kakadır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• justinin sadece beaty end beat şarksı güzel on directionsa sadece kiss you While We're Young - YouTube

1|0
    0|0
  • valla iyi bir yazı ve soru :D

dinleyenlere bir işim yokda taparcasına seven ergenlerden nefret ediyorum

bizde şarkı dinliyoruz ama şarkıcıya taparcasına ergence davranmıyoruz.

1|2
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • umrumda değiller.isteyen dinlesin.

1|0
    0|0
  • özenti gençlik işte :)

1|0
    0|0
  • kusura bakma biraz ağır olacak ama hayatımda gördüğüm en siktri bktan ikiliden bahsettin

0|0
    0|0
  • hepsi liselidir hatta ilkokulludur

0|0
    0|0
  • ergen liseli ezik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ccc izzet altinmese ccc

1|0
    0|0
  • Dinlesinler nabalim?

1|0
    0|0
    • atalım torbaya, gönderelim londraya oraya gitsinler..

• insanalrın beynini yıkıyorlar...sanat ruhunu öldürüyorlar...sonra neden bizim geeençlerimiz böyle..

• Maalesef ki buna engel olmak zor

• liseli ergen olduklarını + çok zevksiz olduklarını düşünüyorum one beee işkenceee :)

0|0
    0|0
  • Herkesin kendi zevki beni ilgilendirmez.

1|0
    0|0
Yükleniyor...