Bana aylık dergi önerebilir misiniz?

arkadaşlar genel kültürüme katkı sağlayacak dergiler önerir misiniz? içinde siyaset,bilim,güncel konular olacak var mı tavsiyeniz?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• Geo link

Yalnız, takip ettiğim kadarıyla Geo şu an yayımlanmıyor, mart ayından itibaren tekrar yayımlanmaya başlanacakmış, google öyle diyo... :D

Dergi okumaktan çok, merak duygunu harekete geçir, analitik düşünebilme ve empati yönünü geliştir, olaylara sadece kendi bakış açından değil, çok yönlü bak, gerisi geliyor zaten... :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• meraklı olduğun konulara yönelceksin bradır.

ayrıva zaten standart dergiler şunu şunu demem ama internette daha fazla takıl kankeyta.

teknoloji siteleri

ekonomi siteleri

tarih siteleri

sinema siteleri

oyun siteleri

vs.

dergi çok alıyodum eskiden ciddi bir arşivim vardı. oyun ekonomi tarih tasarım teknoloji vs. atmaya kıyamadığım için bıraktım =(

1|0
    0|0
  • penthouse :D

0|0
    1|0
  • dolce gabbana :D

0|0
    1|0
  • bilim teknik, yedi kıta..

0|0
    0|0
  • erkek olsan playboy derdim de ne diyim şimdi bilemedim :)

0|0
    0|0
  • Mens health

0|0
    0|0
  • Son 2 yıldır dergi olarak birtek internetten manga takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bilim çocuk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• national geographic link

geo link

1|0
    0|0
  • Genç Beyin. Eski serisini de al.

1|0
    0|0
  • Analist dergisini Siyasi Tarih hocam önermişti. Güncel konular üzerine yorumlamalar tartışmalar varmış.Çok faydalı olur dedi.Ben daha bakamadım fırsatım olmadı ama sen bakabilirsin istersen, tanımlarına uyuyor. :)

1|0
    0|0
  • Tubitak :)

1|0
    0|0
  • atlas diye bir dergi vardı hala var ise iyidir bir oku bak derim ;)

1|0
    0|0
  • National Geographic. Kesinlikle seri yaparsın emmolu.

1|0
    0|0
  • genç beyin

1|0
    0|0
  • Şimdilerde Sızıntı eskidende zafer vardi o.Güzel yani bilim ,mucize ,ilgi çekici falan

0|0
    0|0
  • bilim teknik yada bilim çocuk.. teknik ağır olur diyorsan çocuk.. çocuk olanı hiçte hafif değill güzel ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...