Bu illimunati varsa cok yararli bir teskilat diil mi?

Tum iyi sarkicilara illimunati diyolar eger oyleyse tesekkurler illmunati hizmee devam 😁

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Dikkat cekme yontemı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir şeyin komplo teorisi olduğuna inandırmanın bir yolu da onu çok göz önüne çıkarmaktır :)) bunu çok iyi yaptıklarını düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Senin insanlığa hizmet adı altında bahsettiğin illuminati örgütü kıyamet senaryosunda adı geçen Deccal'in ordusudur. İnsanların bilinçaltına subliminal mesaj verirler seçkin kişileri seçerek kişiler reddettiğinde hayati tehlikeleri başlar Michael Jackson buna örnektir. Sadece kişiler değil bazı kurumlar reklamlar hatta sinema filmleri bile bu örgüte hizmet amacıyla mesaj verirler. İlluminati Horus'un gözünü piramit içinde kullanarak sembol haline getirmiştir. Amerikadaki ikiz kule saldırılarının kendileri tarafından gerçekleştiği bilinmektedir ve Amerika şimdiye kadar böyle bir saldırıya uğramamıştır.
    İkiz Kule saldırısında bir yolcu uçağı intihar saldırısıyla ikiz kulelere yatay bir şekilde çarpmıştır. Sen şimdi bu teşkilat dediğin şeyi yararlı diye insanların önüne mi koyuyorsun yoksa illuminatinin ne demek olduğunun farkına varamayacak kadar cahilmisin?

1|0
    0|0
    • Sadece sonunu okudum ama tasagina bir soru idi bu

• ya muhafazakar bir aileden gelen bir insan olarak bu ithama da maruz kaldim ya 😆 sikayet et umarim kaldirilir soru

• Konu hakkında tam bilgin yoksa şayet öneride bulunamazsın insanları nereye götüreceğini bilmeden. Ece Seçkin, Hande Yener, Atiye, Demet Akalın kliplerinde subliminal mesaj veriyorlar. İlluminati cinselliğe düşkün bir örgüt. Atiye zamanında hit olurmuydu sanıyorsun alnına Ozan Doğulu ile çektiği Aşkistan klibinde tek göz koymasaydı? Demet Akalın damalı yüzeylerde klip çekmeseydi zaten bir anda sevmiştim diyerek zirveyi yakalarmıydı? Hande Yener Acı veriyor yeni baştan sevmesi derken ne sebeple kış gününde bacaklarını açacak kadar değişti? Ece seçkin neden jartiyerle klip çekti sanıyorsun peki? Toplum çok cahil ve bilgisiz. Ben sana sorayım şimdi dininden vazgeçeceksin islam olmayacak diyorum bunun karşılığında para şan şöhret öneriyorum... ve katılım isteğinden vazgeçersen bunu hayatınla ödeyeceksin. Seçimin ne yönde olur?

• Ya gerçekten komikler ya herkes illimunati olmuş :)

0|0
    0|0
  • Yani sende haklisin :))

0|0
    0|0
  • Var tabi 1775 te bir sosyolog tarafından kurulmuş ve şu an dünya yı yönetiyorlar. Gerçek yönetim tabi ki Allahın elinde

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • ilk olarak karanlık papalığa karşı olarak iyi niyetle kuruldu.
    zaman içinde sabote edildi

0|0
    0|0
  • dünyavegerçekler sitesine gir dostum orda bulabilirsin en güzel kaynağını

0|0
    0|0
  • Illuminati kardesligi yillar önce yok oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...