Sago dinleyenler?

Arkadaşlar sago dinleyenler elbet yeni şarkısını da dinlemiştir. Tasavvufa kaçan müziklerinden ve anlamı çok derin olan şarkılarından sonra böyle bir şarkı sizce ne kadar güzel illuminati yakıştırması var. Sizce doğru mudur?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 7. sınıftan beri dinlerim kendisini. Şarkıları ile büyümesem de bende ki yeri çok büyüktür.

Soruya gelirsek , Sago şarkı ile ilgili yapılan yorumlara cevaben "Birol ile son çalışmamızdı , ne kadar tarzım olmasa da farklı soluklar hem benim için hem dinleyiciler için iyi olur" dedi. Adam kendisi içinde bir farklılık istedi anlayacağınız."Naber" Şarkısının sözleri de gayet güzeldi , yerin dibine sokmayın.

Araba hakkında ki yorumu "Zaten o düzeyde bir arabaya binersek anca yolda kalırız mantığı ile çektik klibi" demişti. Bilmeden etmeden yargılamayın.

İllimünati yakıştırması tamamen fasa fiso , pat diye ortaya çıkan bir şarkıcı değildir kendisi. Eskiden bu yana hem eşi Kolera hem Sagopa düşük bütçeli kliplerden buralara geldiler. Emeklerini çöpe atmayın.

Toparlamak gerekirse burada iki üç tane şarkısını dinleyip , sözlerini anlamayıp yorum yapan insanlara kulak asıp mahlası kaf-kef olan bir adamı eleştirmek yanlış olur. Ne biliyorlar ki konuşuyorlar anlamıyorum. Lafı sözü olan varsa hodri meydan!

0|1
    0|0
    • Ne anlatıyon ki sen şimdi. Öteden beriden araştırdıklarınızı gelip buraya dökün demedim ben. Insanların fikirlerini sordum. Boş yere kasmışsın kendini bu kadar çok.

• İnsanların fikirleri ile belirlenecek şeyler değil bunlar. Gayet nesnel yargılar. Bunları bilmek için araştırmaya gerek yok , göremeyecek kadar körseniz benim problemim değil. Kasarım kasmam sana ne? İşine bak.

En İyi Kız Görüşü

• sagopa kajmer candır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ya ben illuminatiden biri olsam size çok gülerdim adamların işi yok sagopa diye birini bulup alacaklar yanların :)

0|0
    0|0
    • Neden küçümsüyorsun ki?

• ya neyse ya iyice ergene bağladın sen

• aynen son çıkan şarkısını dinlemiştim ve sagoyu komple bırakmıştım iyice ayarı kaçtı herifin :D böyle bir arabada çekilmiş bir klipti yanında birisi daha vardı klipte ;)

0|0
    0|0
  • Dinliyorum arada

0|0
    0|0
  • Illimunati guzel sarkilar yapiyo ama tesekkurler illimunati ☝

0|0
    0|0
  • bn begenmedım cok tarzı dısında olmus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1