Roman okurken karakterlerin yüzlerini oluşturuyormusunuz yoksa tanıdığınız birinin dış görünümünümü koyuyosunuz?

ben tam olarak yüzleri oluşturamıyorum yani eskiden gördüğüm tam hatırlayamadığım bir rüyadaki gibi canlanıyolar zihnimde yüzleri ya siz?

0|0
93

En İyi Kız Görüşü

• anlatılana göre düşünüyorum ama tam bir yüz belirlemiyorum genelde kişilik özelliklerini çevremdekilerle özdeşleştiriyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Karakteri kendi bilinçaltımda canlandırıyorum. ya da bazen kendimi onların yerine koyuyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende aynen

0|0
    0|0
  • İnan kirpiklerinin uzunluğundan, parmaklarının inceliğine kadar kafamda canlandırıyorum 😃 tamamen romandaki gibi.. Asla kendi hayatımdan gerçek bir kişiyi düşünmüyorum. Bambaşka farklı birini oluşturuyorum kafamda.

0|0
    0|0
  • O romandaki tasvire göre değişiyor bazı romanlarda yüzleri yaptıkları mimikler dahil oluşturuyorum bazende silik bir silüet olarak kalıyor beynimde

0|0
    0|0
  • Birebir kitaptaki özellikleriyle olmasada kafamda oluştururum karakterleri 😊

0|0
    0|0
  • Okurken kapılıyorum, bazen yaşıyorum bile. Elbette canlanıyor, yüzleri olmasada.

0|0
    0|0
  • Ben oluşturabiliyorum

0|0
    0|0
  • Bende oluşuyor ya da bir tanidigima benzetebiliyorum

0|0
    0|0
  • yazarın anlattığı kadarıyla bir karakter çiziyorum kendi kafamda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Karekterin yüzü olur bilinç altım ne seçerse.

0|0
    0|0
  • Kafamda bir suret belirliyor. Sureti kendim yaratiyorum. Tabi yazarın betimlemesine de bagli

0|0
    0|0
Yükleniyor...