Star Wars izlemedim ama sıkıntı olur mu?

2 gün sonra bikaç arkadaşımla star warsa gidicez ama ben hiçbir filmini izlemedim ve izledim dedim sizce izlememiş olsam bişey olur mu filmi anlamaz mıyım?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• anlarsınız merak etmeyin. her biri kendi başı sonu olan bağımsız hikayeler sonuçta. dizi filmin bir bölümü değil izleyeceğiniz.
    batman ya da spider man izlediyseniz aynı onlar gibi. aynı evrende geçen değişik hikayeler.
    diğer filmleri izlemiş olsaydınız tek fark star wars evrenine hakim olmuş olacaktınız. çok da şart değil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• filmi izlersin ama bir yorumun ya da fikrin olmaz kıyaslama yapamazsın ayrıca izlememiş olman birşey kaybettirmedi inan bana sıradan bir bilim kurgu serisi o kadar fazla abartılıyor yani film manyağı biri olarak çok çok daha iyi filmler izledim.

1|0
    0|0
  • Şu 2 gün içerisinde sadece 2, 3 ve 6. filmleri izle, 7. filmdeki olayları anlarsın.

1|0
    0|0
  • Anlarsın ama tam anlamı ile kavrayamazsin filmi internet üzerinden izle diğer serileri 5 mi 6 serimi neydi güzel filmdir tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • İzlemene gerek yok. Açıp Vikipedi'den okusanda senin için yeterli olur. Zaten seri eski filmlerden oluşuyor. İzlemeden gitsen de bir şey kaybetmezsin.

1|0
    1|1
  • Onu izle sonra baştan izlersin

1|0
    0|0
  • anlarsın önceki 6 film zaten afrikadaki insanların hayatını anlatıyodu bunun onlarla alakası yok

1|0
    0|1
  • Anlarsın izlemende bir sakınca görmüyorum. Gönül rahatlığıyla git keyifli seyirler.

1|0
    0|0
  • anlamazsin tabi hepdini izlemen gerek :)

0|0
    0|0
    • Cidden mi 2 güne nasıl yetiştiriyim?😱

• ya yalan söyledim bir şey olur mu sorularından bıktım. Olur tabi yalan söylemişsin güvenilmez olmuşsun bir kere!

0|0
    0|0
  • En azından netten oku

0|0
    0|0
  • eski karakterler var devam filmi. anlamazsın öncekileri izlemeden

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim ve izlemicem

0|0
    0|1
  • Bende izlemedim ki hiç.

0|0
    0|0
  • Sonuçta izleyeceksin bişiyler anlarsın :D

0|0
    0|0
  • palpatine efendisini sor nah bilirler ama ben biliyorum ha birde palpatine nin talebesi dark weider bunu unutma favoritelerim :D

0|0
    0|0
  • eski oyuncular gözükünce o haz duygusunu o keyfi alamazsın onun dışında pek bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Ne kdr saçma bir soru ve sorun

0|0
    0|0
  • sorun değil sadece 6 bölüm kaçırmışsın :D

0|0
    0|0
    • Farkındayım ama sıkıntı olur mu yani mesela Harry Potterda hepsini izlememiş olsan da oluyo çok bağlantalı değil ya hani onun gibi mi diye sordum

• ama git keyfine bak
      üç beş espri yaparalar eglenirsin
      bilim kurgu ile alakan yoksa birşeyde kaybetmemiş olursun.

• yok anlamazsın :))

0|0
    0|0
  • En baştan izlemelisin
    Nette war bence izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Konu hakkında bilgi sahibi ol biraz bari

0|0
    0|0
Yükleniyor...