Kahraman Tazeoğlu okur musunuz?

Kahraman Tazeoğlu 'nun Vazgeçtim adlı kitabını okudum bayıldım resmen okumanızı tavsiye ediyorum çok etkileyici bir hikayeyi anlatıyor. Bir sözünü de yazayım sonuna :)

İnsan sebepsiz yere terk eder mi sevdiğini?
#kahramantazeoğlu #Vazgeçtim

0|0
20|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• "Olric" şiiri şimdilik hayatımın en güzel şiiridir.

(ilgilisi için, www.webhatti.net/.../ )

0|0
    0|0
  • Hayır okumam.
    Kitaplarini görünce de tiksiniyorum.
    Kapaklarina kadın fotoğrafı koyarak,
    Satış rakamlarini artırmaya çalışan,
    Kisacasi kadını bir meta olarak görüp kullanan
    Bir zavallı...
    O kapakta o kadın fotoğrafı olmayınca,
    O kitap okunmuyor mu?
    Okunuyor da,
    Satılmıyor...
    Ucuz insan...

0|0
    0|0
  • bu adamın kitap yazarak para kazanması sefalet içinde ölen bir sürü gerçek yazara hakarettir.

0|0
    0|0
  • Kesafet sağlamaya çalışmak yerine abartılı cümleler kullandığını düşünüyorum. Gerçek bir yazar değil kanımca...

0|0
    0|0
  • Sevgilim bayılıyor. Onun sayesinde tanıdım Kahraman abiyi. Güzel yazıyor adam.

0|0
    0|0
  • bukre yi okudum ve çok etkilendim o kitabından :)

0|0
    0|0
  • okumuyorum

0|0
    0|0
  • okumam

0|0
    0|0
  • Siierini severek dinlerim

0|0
    0|0
  • Ben delikanlının bencelerini okuyorum fena yazıyor :)

0|0
    0|0
  • gereksiz bir yazar ağır ajitasyonlu duygu patlatmalı kamyon arkası sözleri hikaye etmeler falan basit değersiz bir yazar yaşamadığı herşeyi yazabilen köle ruhlu karaktersiz kişilik daha yazayım mı?

1|0
    0|1
  • Bukreyi okumustum sadece

0|0
    0|0
  • gayet başaarılı birisi bence.

0|0
    0|0
  • az once dedim uzak durun su adamin siirlerinden. insana kafayi yediriyor

0|0
    0|0
  • Okumam.

0|0
    0|0
  • liseli ve dindar kesimin adamıdır :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Okurum, bukre çok güzel :)
    Sebepsiz yere terk etmez bir sebep illa ki vardır :)

0|0
    0|0
  • Çok severim

0|0
    0|0
  • Aa bende o kitabını okudum sadece. Yani ama nacizane bir yorum ben olsam Koray yerinde hastalığımı Feza ile yenmeye çalışırdım kaçıp gitmezdim. Aslında hasta olmadığımı öğrendiğimde gerdi döndüğümde ne olursa olsun Feza'nın karşısına çıkar her şeyi anlatırdım kendimi öldürmezdim yani. Diyeceğim o ki gerçekten çok ağladım sonunda.

0|0
    0|0
  • Okumam

0|0
    0|0
  • Okudum ve nefret ettim. Anlatımı basit. Kişilik tahlilleri, betimlemeleri sığ ve çiğ. Öykü sıradan. Bir daha okumam. Benim 6 yaşındaki oğlumun betimlemeleri bile daha kıvrak.

0|0
    0|0
  • Okuyorum. Severim o adamın kitaplarıni.

0|0
    0|0
  • Daha kimse bilmezken, yani çok minik bir okuyucu kitlesi varken okurdum, dinlerdim.. Ne zaman ki kapitalizmin kölesi oldu; sürekli bir şekilde kitap çıkarmaya başladı; ezber oldu, şahıs adına kitaplar yazmaya başladı, işte o zaman bıraktım kitaplarını okumayı.

0|0
    0|0
  • Evet okurum

0|0
    0|0
  • çoğu kitabını neredeyse okudum ve bende var.. ama en çok etkilendiğim kitap kıyısızlar olmuştu.. sonra da bukre.

0|0
    0|0
  • Okumam çok gereksiz vasat.

0|0
    0|0
  • Ben bukreyi okudum superdi adam insanlarin içindeki farkinda olmadığımız tüm gerçek duygulari oraya yazmış hepsi superdi adam benim kafadan

0|0
    0|0
  • Çok sevdiğim bir yazardır, en sevdiğim kitabından en sevdiğim sözü bende paylaşmak isterim;
    Zaten bizi ya sevmezler, ya sevmezden gelirler...

0|0
    0|0
  • Kahve bir sey diye kitabi vardi. Zorla okudum. Bak adini bile hatirlayamiyorum. Baskasi icin yazilmis aşkı anlatan sozler hosuma gitmiyor. Ne yapayim milletin aşk sözlerini. Ama yine de begenen cok arkadasim var.

0|0
    0|0
  • Bukreyi okumuştum.

0|0
    0|0
  • Bir kitabını okumuştum bir miktar. Nedense o günden sonra tüm kitaplarına önyargılıyım.

0|0
    0|0
  • Okuyorum, vazgeçtimi de okudum güzel kitaptı. 😊

0|0
    0|0
  • Okuyordum konuları hep aynı artık biraktim

0|0
    0|0
  • Etkileyici bir hikayesi var bukre ve yaralı da öneririm 😊

0|0
    0|0
  • Vazgectim kitabni okudum once cok begendim dye , bukre, yarali , soz bu kitaplarinide okudum

0|0
    0|0
  • Sanki bilmediğimiz bir şey anlatıyor bu ülke insanını anlamak güç

0|0
    0|0
Yükleniyor...