Pratik yapmak için yabancı dil sitesi biliyormusunuz

limasollu naci gibi başka site varmı bildiğiniz?karşılıklı konuşabileceğim sağlam bir site

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Reklam yapmak gibi olmasın ama KKTC de 1 yıl hazırlık eğitimi almış olmama rağmen birşey bilmiyordum. Ta ki L.N. ile karşılaşana kadar. 366 tl ye almıştım grapho english setini. işte ne öğrendimse temel olarak ordan kendi gayretimle öğrendim. Sonra 2. setlerini indirimli isteyince vermedi herifler. Bende kızdım ve sonra verecek oldularsa da almadım. Almcam da. Polyglotclub.com var güzel fena değil. Bir de livemocha var oralara bakabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• en güzeli yabancı arkaşlarla mailleşebilrsin.Böylece ingilizceni geliştirebilirsin. link ülkeye giriyorsun istediğin kişilere ingilizce sorular görüşler yazabilirsin.Senin için faydalı olur bu site

0|0
    0|0
  • Bi tane site vardı. Skype üzerinden sana ingilizce dersi veriyorlardı. Ama unuttum hangi site olduğunu bulursam yazarım buraya

0|0
    0|0
  • gel senle karşılıklı konuşalım

0|0
    1|0
    • akıl ve bilgi farklı şeylerdir

• soran niyetim kırmak değil üzgünüm ama kelimelerine dikkat et

• evet

0|0
    0|0
  • link Hem eğlenceli hemde dil geliştirmende faydası olur ben günde 30-35 dakika bu sitede vakit geçirip yorumlar atıyorum ve bir zenci gibi İngilizce konuşabilirim :D

0|0
    0|0
  • umarım bulursun dilediğini

0|0
    0|0
  • bu soruyuda neden gızlıden sorarsınız anlamadım :D

0|0
    0|0
  • ingilzce arıyosan benimle konuşabilirsin ingilizce işlettme mezunuyum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4