Kitap yazma girişimi nasıl?

Kitap yazma girişimi nasıl ?

Giriş:

Evren, bana hep garip gelmiştir hatta bana garip gelen bir çok şey içinde en çok garipsediğim şey evrendir. Size şimdi büyüklüğünü, eşsizliğini ve bir takım özelliklerini anlatacak değilim bilgimde yok zaten. Bildiğim ve emin olduğum tek şey hissettiklerim. Peki ben kimim? bu sorudan çok yaşadığım süre müddetçe bir çok insan gibi Ne için var olduğumu veya tanrının kim olduğunu çözmekle değilde Evreni anlamakla geçirdim zamanımı. Bir çok insanı ve bir çok şaheserlerini inceledim, ailevi ilişkilerini, önemsediği şeyleri, önemsemediği şeyleri, ve ihtiyaçları olduğu şeyleri,

Şunları söylemeliyim ki beni en çok şaşırtan biz insaların sahip olduğu benim doruklarına çıktığım insana verilmiş kainattaki en iyi hediye olan hayal gücü olmuştur. Kim bile bilir beklide bir anahtardır. Peki tekrar şu soruya gelecek olursak, Ben kimim? Benim beynim içinde karnavallar olan ve aynı zamanda da yağmur seslerinin yankılandığı zıtlıklarla dolu bir kutu.. Ben de bu kutuyu taşıyan adına insan denilmiş bir canlıyım… (Bölüm Geçişi)…

Bölüm1: Michor’un

*Karakterimiz adını söyler* _ Ben Micho yaşadığım bu yer evrenin hayat kıvılcımıyla tutuşmuş ucra bir köşesidir insanlar buraya dünya diyor. Burada insanlar ilk varoldukları günden beri anlamsız bir savaş içindeler toprak parçalarını ve orada ki insanları yönetmek için binlerce yıldır savaş içindeler bulunduğumuz yüzyılda savaş şu an büyük bir ölçüde durdu desek de yine devam ediyor. Bir gün umuyorum ki son bulacak. Hor gördükleri insanları ve bunca yıl yapılmış anlamsız savaşları bir gün anlayacaklar ve dünya barışı sağlanacak.

Senaryo Başlıyor: ….

*Bardak belirsiz bir kişinin elinden yavaşça düşerken diğer sahneye geçilir.*

Sizce nasıl gidiyor devamında olaylar nasıl gelişsin psikolojiye yönelikmi devam etsin yoksa bilim kurgu girsin mi :)

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• iyidir :D!

0|0
    0|0
Yükleniyor...