Birbirimizi bilgilendirelim?

Merhaba arkadaşlar,
Birbirimize ilginç ve bir çok kisinin az duyabileceği bilgiler verebilir miyiz? Ya da ilginç araştırma konuları tavsiye edebilir misiniz?

Benden tavsiye Nephilims ve Aurora
Aurora Kuzey isiklaridir hayranıyım.
Nephilims ise genelde ıngilizce kaynaklara sahip ama çevirerek de anlayabilirsiniz.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilmezmisin buradaki insanların pek bilgili olmadigini. Resmini atsaydin şu an o çok "bilgililer" buraya ucusmustu.

İlgincmi pek bilmiyorum ama insanların gözleri 576 MP dir ve bu applenin retina display dedikleri gibi bizim gozlerimizde retina vardir.

1|0
    0|0
    • Bunu ilk kez sizden duyuyorum, retina biliyordum fakat. Araştıracağım 576 mp vaov

Site konusunda haklısınız ama belki sizin gibi çıkar birkaç kişi ne kadar bilgi o kadar kâr :)

• İyi geceler size de o halde, çok teşekkür ederim :D Çok eğlenceli konu artık dünyaya farklı bir gözle daha bakacağım

• Rica ederim teşekkürler :) tabiki de bakmalisin malum 576 MP gozlerle bunlari görmemek için kör olmaliyiz. :)

• One direction grubu üyeleri ingiltere'nin yetenek sizsinizi britain's got talent da meşhur olmuş:))

1|0
    0|0
  • Biraz daha belirleyici olsaydın iyi olurmuş. Ben sana şunu söyleyeyim kadir gecesi türkiye saatiyle saat gece yarısı 12 ye en gec 3 kala deniz suyunun tadına bak. Tam o saatte deniz suyunun bala kesmesi lazım.

0|0
    0|0
  • 1- Rusya, Plutodan daha büyüktür.

Pluto: 16.650.000 kilometrekare

Rusya: 17.075.000 kilometrekare

2- (Bu biraz tekerleme gibi olacak)

Pasifik okyanusundaki bir adanın içindeki gölün içindeki adanın içindeki gölün içinde bir ada daha vardır.

3- Tüm Internet 540 Milyar Trilyon (10 Üzeri 21) Elektron ile birbirine bağlı. Toplam ağırlıkları yaklaşık 1 çilek kadar..

0|1
    0|0
    • 2. Bilgi çok enteresanmiş cidden :D Farklı bir konu merak ettim. Yaşayan var midir acaba
      1. Denk gelmişti Rusyayi araştırırken
      Bir çilek tüm hayatımızı ele geçirmiş o halde.

Çok teşekkürler, bilgilendirme için. Çok sağolun

• Rica ettim, merak ve yeni bilgilere olan açlığın hiç bitmesin.

• Umarım hepimiz için aynı temenni de bulunuyorum. :) Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...