Cook acil, bir ingilizce ceviri. uzmanlar yazsin sadece :D

arkadşlar metin bu

Selen, I have been waiting patiently for a week. You had promised me Monday buta week has gone by. Right now I have no idea what is going on, it should not beso hard to take a few seconds to inform your partner.

ingilizce öğrenmek istiyorum artık sizede zahmet oluyor :((((

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aykut, bir haftadır sabrediyorum. Pazartesi diye söz aldım senden ama bir haftayı geçti.

Ve benim şu an ne olup bittiğinden haberim bile yok, bir kaç saniyeni ayırıp ortağını bilgilendirmek bu kadar zor olmamalı..

Adam haklı selen. Bu kadar zor olmamalı?!

0|0
    0|1
    • ismi değiştirmeyi unutma, olaya kendimi dahil etmeyi severim :D

• sen karisma zorsa sanane :D teskkurler ceviri icin.

Erkekler Ne Diyor 9

• Selen seni 1 haftadır sabırla bekliyorum.

bana pazartesi için söz verdin ama 1 hafta geçti.

Ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yok

Partnerini,eşini yada,5 saniyenide ayırıpta bilgilendirmen zor olmamalı

Diyor selen,adamı ekmişşin ayıp ama bir haber bile vermemişşin :)

0|0
    0|0
  • selen, 1 haftadır sabırla bekledim/bekliyorum(ingilizce ile türkçe tam birleşmiyor burada) bana pazartesi için söz vermiştin, 1 hafta geçmesine rağmen hiçbir şey olduğu yok(demek istediği bu). ne olduğu konusunda en ufak bir fikrim yok fakat partnerini bilgilendirmek için birkaç saniye ayırmak bu kadar zor olmamalı.

demiş..

0|0
    0|0
  • yazım hataları var ama şöye demiş:

selen sabırla 1 haftadır bekliyorum. bana pazartesi için söz vermiştin ama 1 hafta geçti. şuan neler olduğuna dair hiçbir fikrim yok. partnerini bilgilendirmek için birkaç saniye harcamak bu kadar zor olmasa gerek.

:)

0|0
    0|0
  • 1 haftadır sabırsızlıkla bekliyorum. Bana pazartesi için söz vermiştin ama hafta geçti. şu anda ne olduğunu bilmiyorum , ama bi kaç saniyeni ayırıp partnerine haber vermek bu kadar zor olmamalı ;)

0|0
    0|0
  • Selen, bir hafta boyunca sabırla bekleyen edilmiştir. Sen, pazartesi Buta hafta geçti bana söz vermişti. Şu anda ne olup bittiğini hiçbir fikrim yok, bu eşinizin bilgilendirmek için bir kaç saniye sürebilir zor Beso olmamalı

google translate

0|0
    0|0
  • vay vay ingilizlemi çıkıyon sen şimdi :) partnerini üzme artık

0|0
    0|0
  • Bunu bile anlamıyorsan o çocukla neden konuşuyorsunki :)

0|0
    0|0
  • Bu metni bile anlamıyorsan karşındaki kekoyla memelerini açarak ikeişim kuruyosun dmektir

0|0
    0|0
  • türkiyede erkek kalmadı da mı ybancı erkeklerle ilişki içindesiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bunu kım yazdıysa 1 haftadır senı beklıoms pazartesı gunu ıcın soz vermissin galiba buna.. neler olup bıttıgıyle ılgılı bı fıkrı yokmus şu an partnerını bılgılendırmek bu kadar zor olmasa gerek diye sitem ediyo :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...