Sizce neden tanımıyorlardır?

arkadaşlar yurt dışına o kdr yere gittim ve kafama şu soru takıldı biz onların sanatçılarını tanıyoruzda onlar niye bizimkilerini tanımıyor hiç düşündünüzmü ukranya,hollanda,moskova,vs gibi yerlere gittim ama hiç biri tanımıor almanyada sadece tarkanı tanıyan var oda %90 ı falan.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• bizde batiya ozenti oldugu icin,onlarin herseyi bize tatli geliyor.taninanlarda uluslar arasi is yaptigi icin,yani sadece kendi ulkesiyle yetinmedkleri icin taniniyorlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ukrayna moskovada hollanda daki ünlüleri türkiyede kim tanıyomuş :D

almanya doğaldır :)))

1|0
    0|1
    • ordakilere pitbull,jennefır lopezi sor bak bakallım tanıyorlarmı tanımıorlarmı..d

• yol orda boş konuştuğun için engelledim seninle uğraşıcak vaktim yok.zoruna gitti ama kabullenemedin bende bu ekzbandır diyip engelledim.

• ikimizide sinir ettin benim arkadaşımı tanısan şimdiye kadar gördüğün kızlara kezban derdiniz SUSUN

• Hic dusunmedim.

Demek ki yeteri kadar tanitamiyor kendilerini x sahislar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ztn bizim türkler hep öyle noel baba diyorlar onlar niye bizim bayramımızı kutlamıyorlar bilmiyorlar bizim müslamanlar gidiyor kutluyorlar gayet normal yani senin şey o tarkan türkiye kalmıyo sanırım ondan %90 tanıyordur

0|0
    0|0
    • oda almanya taraflarında adam kendini tanıtmayı bilio...

• aynn:)) jennefır lopezi pitbull vs tanımayan yok türkiyede niye adamlar işi biliyor

• tabii seni beni tanımazlar :D

• Onların müziğini herkes dinliyo ingilizce şarkı oldukları için psy gelince adam ritmi çok iyi tutturmuş bu yüzden diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...