Bir televizyon programı fikri?

Nasıl bir program olsa zevkle izlerdiniz? hadii fikirleriniz.. :)

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Programın Adı: Define Avı

Yer: İstanbul

Yarışmacı Sayısı: Mavi grup 2 kişi Kırmızı grup 2 kişi

Format: İstanbul'un tarihi mekanlarına sandık içlerine çeşitli ip uçları konur. Hedefe giden toplam 10 ipucu vardır. Yarışma başında kura çekilir ve hangi grubun hangi ipuçlarını aramak için yola çıkacağı belirlenir ve yarışma başlar. Aynı hedefe farklı ip uçları kullanılarak ulaşılmaya çalışılır. İp ucunun biri, Galata kulesinde iken, diğeri Beyazıt Meydanında biryerlerde saklı olabilir. Son ipucuna en son ulaşan ve definenin yerini tespit eden ilk grup, gömülü sandık içindeki 250 bin lira deierğndeki altının sahibi olur. Yarışmayı bu soru için uydurdum, geliştirmeye açık :)

0|0
    0|0
    • Bunu oyun olarak oynamıştık yurt dışında :) letonyalı bi çocuk yazmıştı. Kıçımız dona dona geri döndük hiç bişi bulamadan :(

• Ben bunu Acun production'a göndereyim. Yaparsa o yapar :)

Erkekler Ne Diyor 8

• abi komedi olsunda yeter ya çünkü insan sıkılıyo bir müddet sonra diğer şeylerden gülmek istiyo

0|0
    0|0
  • Yarışma şeklinde değil de insanların bestelerini çalıp söyleyebileceği bir program olsa hiç fena olmazdı..

0|0
    0|0
  • Belgeseleri zevkle izliyorum gerisi uydurma

0|0
    0|0
  • Talk show

0|0
    0|0
  • zevkle hiç bir programı izlemem can sıkıntnsından anca

0|0
    0|0
  • aile ve dostluk bağlarını kuvvetlendiren gösterişten uzak kaliteli program olması öğretici olması insan sevgisi aşılamalı

0|0
    0|0
  • acun firarda tarzında bir proğram olsa işi gücü bırakır izlerim :)

0|0
    0|0
  • şu yoğunlukta harika fikirlerimi sunamıyorum sizlere ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...