Kasko zararı karsılar mı?

Arkadaslar cumartesi ufak bi maddi hasarlı kaza geçirmistim. Arabanın bulunduğu yerden resimlerini de çekip telefonda saklıyodum istenirse diye. Ama bu sabah oğlum telefonu kurcalarken resimleri silmis acaba resim olmasa da kasko karsılar mı? Daha resim istemediler.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde o gibi durumlarda, vurup kaçmışlar, veya şöyle şöyle oldu deyince karşılıyorlar.

0|0
    0|0
    • Bana olayı soran vs. olmadı servise götürdük aracı hemen o gün ve kaskoyu aradık haber verdik.Bugün eksper gelip bakacaktı serviste araca ona göre bana bilgi verilecekti.

• Tamam işte sıkıntı yok. Sanırım ikame araç da talep etmeyeceksin. Karşılamak zorunda zaten.

• Yok ihtiyacım yok şu an baska araca o yüzden talep etmedim.

Erkekler Ne Diyor 5

• karsılar tabı kı de

0|0
    0|0
  • Karsilarlar sanirsam. Tabi turkiyenin kanunlarini bu konuda pek bilmem ama sanirsam karsilar.

0|0
    0|0
  • kucuk hasarlar ıcın kaskoyu bozdurmayın

0|0
    0|0
  • resim istemiyorlar kasko her durumda sorun çıkamıyo pek

0|0
    0|0
  • Karşılar efendim karşılar. Arabayı zevk için parçalasanızda, kasko herşeyini karşılar.

0|0
    0|0
    • yok artık olurmu o kadar. O zaman millet dolandırır hep kaskoyu.

• Neden dolandırsın hanımefendi, kim kendi arabasına zarar vermek ister. Zaten aracınız bir kere zarar görünce ikinci seferdeki kasko yaptırma ücreti yükseliyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Zabıt tutuldu mu

0|0
    0|0
    • yok zabıt tutulmadı.Baska bi araca falan çarpmadım sadece yol kenarında ufak bi çarpma oldu.Saka gibi bi kazaydı zaten. :) navigasyonun takılı olduğu aparat bayır yukarı çıkarken üstüme düstü direksiyon kaydı birden kenardaki ağaçları ezdim :D

• Karşılar büyük ihtimal yalnız hasarsızlık indirimin gider

• Aman gitsin olsun. Zaten sinir oldum aksiliklerle dolu bi gündü :D

Yükleniyor...