#AYNADA Yansımanızın Haricinde Başka Şeyler Görmek İster miydiniz?

#AYNADA Yansımanızın Haricinde Başka Şeyler Görmek İster miydiniz?
#Euzübillahimineşşeytanirracim #Bismillahirrahmanirrahim! :)

Merhaba İyi Akşamlar, Değerli Arkadaşlarım:

#DİKKAT! İlerleyen Satırlarımda Yazacaklarımı Uygulayıp/Uygulamamak Tamamen Sizin #İnsiyatifinizde Olup Tarafınızda Oluşması Muhtemel Tarifsiz Korku ve Nitekim Yine Oluşabilecek Kısa Ya da Uzun Süreli ve Yine Korku İle Karışık Duygu Durum Bozukluklarından #SerKan1923 Sorumlu Değildir. :)

Arkadaşlar Anlatmaya Çalışacağım #Adını Aynada Yansımamızdan Başka Şeyler Görmek #Koyduğum Bu Uygulamayıda Ben Diğer Paylaştığım #AYNADAKİ Yansımanızla Bağınız Kopsa Ne Olur? Adlı Deney Gibi Üyesi Olduğum Yabancı Bir Forumdaki Hindistanlı Birinden Öğrendim.

Gördüklerimi Yazarak Tarif Etmek Mümkün Değil Kendine Güvenen Varsa Dener ve Görür..

Şimdi Size Neler Yapmanız Gerektiğini Anlatmaya Çalışacağım..

Yine Bir Önceki Anlattığım #AYNADAKİ Yansımanızla Bağınız Kopsa Ne Olur? Adlı Sorumda Yazılı Olarak Anlatmaya Çalıştığım Uygulamada Olduğu Gibi:

Hava Karardıktan Sonra Akşam Saatlerinde ve Evde Kimse Olmadığı Bir Zaman Diliminde (Konsatrasyonu Sağlamak, Sessizliği Sağlamak ve Rahatsız Edilmemek İçin.) Aksi Halde Denerseniz Başarısız Olacaksınız..

Yanınıza Bir Ayna Alın Lavabo-Banyo Aynalarından Eğer Boy Aynanız Varsa Çok Şanslısınız.. Aynayı Odanızda Uygun Bir Yere Koyduktan Sonra Işıkları Kapatın ve Aynaya Bakmayacak Şekilde 10-15 Dakika Gözlerinizi Kapatarak Sırtınız Dik Bir Şekilde Duracak Şekilde Oturun, Ardından Aynanın Önüne Sandalye Koyup Tekrar Sırtınız Dik Bir Şekilde Durmak Suretiyle 10-15 Dakika Sandalyede Oturun Ardından Arkanızdan Gelecek Bir Şekilde Loş Bir Işık Bulun (Büyük Bir Mum) ve Bu Işığı Sandalye Hizasında Mümkünse 5-10 Adım Arkanıza Koyun ve Tekrar Sandalyeye Oturun!

Işığı Arkanıza Koyup Kendinizi Kalkmaya Şartlandırdıktan Sonra Oturmanıza Müteakip Kısa Bir Süre İçerisinde Önünüzdeki Aynadan Arkanızda Neler Görebileceğinizi Hayal Dahi Edemezsiniz.

Eğer Gördükleriniz Karşısında Korkuyorsanız Hemen Kalkın Sandalyeden Yok Ben Korkmuyorum İzlerim Diye Düşünüyorsanız Siz Bilirsiniz.

#DİKKAT! Işığı Arkanıza Koyduktan Sonra Sandalyeye Oturmadan Önce: #HemenKalkacağım, #KorkmuyorumHemenKalkarımOdanınIşığıYakarım #NedenKorkayım Vb. Şekilde Kendinizi Şartlandırın! Aksi Halde Kalkmak İstediğiniz Halde Hemen Kalkamayacağınızı Göreceksiniz..

Hiçbir Şekilde Herhangi Bir #Enerji Aktarımının Gerçekleşmesi Söz Konusu Değildir.

Ayrıca Yukarıda Anlatmaya Çalıştığım Bu Zevkli ve Heyecanlı Uygulamanın Etkisi İlk Defa Uygulayan İnsanlar İçin Maksimum 2-5 Dakika Olabilir (Bende 5 Dakika Sürmüştü). Yani En Fazla 8-12 Dakika #Meditatif Bir Konumda Kalınılabilinir.

#BirÖncekiAYNAUygulamasınıPaylaştığımSoru: #AYNADAKİ Yansımanızla Bağınız Kopsa Ne Olur?

#AYNAİleYapılabilinecekUygulamalarıPaylaşmayaDevamEdeceğim. .

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @EskiKurtlardan @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NikotinKolik @pilav_ustu_az_kuru_2 @turgay2 @UntilTheGrave @Zibidi_Gonzales_06

@adıyook @Alooğ @ayfonuolmayangörl @BulutlarİyikiVar @Kızılcıkk @MerveKOYUN @minik_şirine @RenkliRuya

Güncellemeler:
@goldface @Kabuk3495 @Ufuk_akb @Pearttt @pnraltan @Ozanmanas @AndrogynousDen @Koala_koala @PrettySweetyWoman @Kabuk3495

0|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• Aynada kendi yansimam disinda birseyler gormek istesem kesin yapardim..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlgili test, zaten korkmaya meyilli bir bünye tarafından yapılacağı için korkmamak çok zor. Tıpkı cem yilmaza gülmemek için gitmek gibi bir şey.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayır ya, yazının devamını bile okumadım. Bir keresinde okul filmin de Sinem Kobal'ın ayna sahnesi aklım da kalmıştı onu hatırladım, tövbe bismillah.

0|1
    0|0
  • Hepsini deniyor musun? :D

0|1
    0|0
    • Bilmediğim Şeyi İddia Etmem Modum Ben. #KaynanayaSelamlar. :)

• Ya da Ona Yaptırsana Eğer Tam Odaklanırsa Bir Daha Size Gelmez Yemin Ederim Gelmez.

• Kalpten hasta kadın kriz geçırirse başıma kalır en buyuk korkum :D haha

• Ben istemezdim 😀😀

0|1
    0|0
  • Bu Hintliler bol aksiyonlu insanlar sanırım 😃
    Kalkmak istediğiniz halde hemen kalkamayacağınızı göreceksiniz yazmışsınız ya neden hemen kalkamayacağız? şu an kafama çok takıldı 😊
    Kendimizi şartlamadığımız için mi , yoksa başka bir olay mı var?

0|1
    0|0
  • Bunu da deneyeceğim ama önce aynadan bağlantımı koparmaya çalışmalıyım.

0|1
    0|0
  • Korkarim öcüü😱😱

0|1
    0|0
  • Daha öncekini denedim ama pek başarılı olamadım. Tam bir şeyler değişecekken kalktım. 😂 yinede bir iki gün aynaya bakamadım. Yersiz özgüvenimle birlikte belki bunu da deneriz. 😄

0|1
    0|0
  • Aklımda kalır da denerim diye okumadım bile :D

0|1
    0|0
  • İstemiyorum denemek :/

0|1
    0|0
  • Naaptınız laan 😄😄 millet kafayı yer böyle.. Cinleri görüyosunuz işte..

0|1
    0|0
  • Hayir ama sunu deneywbilirsiniz ciglik atacaksniz eminim karanlikta aynaya bakin tam gozelerinize bakin 5dk sonra kafayi yersiniz

0|1
    0|0
  • Allah korusun sadece kendimi göreyim mümkünse:)

0|1
    0|0
  • Ya sen neden beni etiketleyip duruosun?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eğer bilinç altı aklın her zaman önüne geçiyorsa bir insan olmadık şeyleri de görürü sesleri de duyar.

0|2
    0|0
  • Bunu daha önce bir yerde de okumuştum. Sanırım Donanımhaber sitesinde. Fakat oradaki adam böyle detaylı anlatmamıştı ve birçok kişi ona inanmamıştı. Çevremden de bunu söyleyen bir kaç kişiye rastladım. Bunu mutlaka deneyeceğim. Daha çok ruhani şeyler mi görülüyor yoksa halüsinasyon tarzında şeyler mi?

0|1
    0|0
  • İstemem ya aynaya kafa mı atmak istemiyorum :D

0|1
    0|0
  • Bunlar hep yer işaretlerine gidiyor eve dönünce uygulamak üzere diğerinide bir defa deniyecek vaktim oldu zaten etiket oçin saol bu arada :)

0|1
    0|0
  • ne atraksiyon ama

0|1
    0|0
  • denedim oldu ateisttim imana geldim sa

0|0
    0|0
Yükleniyor...