Kapat

Sevdiğiniz aktör ya da aktrisi yıllar sonra yaşlanmış olarak gördüğünüzde neler hisediyorsunuz

Hayırlı geceler arkadaşlar sorum şu sizlere , sevdiğiniz aktör ya da aktrisi yıllar sonra yaslanmış olarak gördüğünüzde neler hisediyorsunuz bu tarık akan ,cüneyt arkın ,aydan şener,hülya koçyiğit ,türkan şoray ,ekrem bora v,s olabilir

Hey gidi günler ne çabuk geçiyor zaman...

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• cüneyt arkin, sener sen, türkan soray gibi efsane aktörleri görünce insanin icinden gercektende "vay be zaman insanlardan neler alip götürüyor" demek geciyor... ahh ahh, allah o günleri gösterirse bizimde olacigimiz bu :-(

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• O değılde.. hani ünlülerın bebeğı oluyor. Yeni doğmuş. Sonra bakiyorum bu çoçuklar kocaman olmuş orda üzülüyorum.. zaman nekadar hızlı geciyor :( daha dün ufacık bir bebektı.

0|0
    0|0
  • Tarık Akan'ı çok görürüm. Hey gidi günler be heyy derim. Bu adam ki zamanında ne yakışıklıymış şimdi çökmüş buruşmuş. İşte yaşlılık derim.

0|0
    0|0
  • ünlüleri geçtim. ben yaşlanıyorum. yüzümdeki çizgileri gördükçe, yıllar geçiyor diyorum. ahhh ahhhhhhhhh

0|0
    0|0
  • Yaşlanıyorum..

0|0
    0|0
  • Dünya fani,güzellik gelip geçici ,herkesin havası civası saltanatı bir yere kadar diyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hiçbir şey hissetmiyorum ünlüler kafamda o kadar çok yer etmiyorlar .

0|0
    0|0
  • Kendimizde yaşlanıyoruz. Keşke akıp giden zamanın kıymetini bilsek.

0|0
    0|0
  • ''Ohoo bunun da kıçındaki kıllar kadayıf gibi olmuş'' diyorum...

(Bkz: Şeref, sen geçen gün çok iğrenç bir insansın)

0|0
    0|0
  • Joe FRAZIER öldü lan

0|0
    0|0
Yükleniyor...