Bir film veya dizinin en çok hangi sahnesinin etkisinde kaldınız?

Şöyle bazı sürükleyici film ve diziler olur, sanki yaşarsınız o anı. O yapımlarda öyle sahneler vardır ki izleyiciyi derinden etkiler. Peki sizin için o sahne hangisidir?

Rome dizisinin 1.sezonunun son bölümlerinden biri olan Jül Sezar suikasti... link

Bir diğeri de Rome dizisinde yine Pompey'in öldürüldükten sonra Ptolemaios tarafından kellesinin Sezar'a sunulması ve Sezar'ın üzüntüsü link

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• The Shawshank Redemption'ın 'Brooks was here' sahnesinde.

0|3
    0|1
    • Bu filmi defalarca izlemeye kalksamda her defasında bir yamukluk çıktı, yakın bir zamanda izlemek lazım. Bir ara televizyonda izlemeye kalktım, elektrikler gitti. Netten çektim dosya bozuk çıktı...

• Kesinlikle izle.

• kesinlikle.

Kızlar Ne Diyor 5

• kill bill vol1

Umanın esmer ablaya kahve kupasını tekmeyle yollayıp bıçağı fırlattığı sahneyi çok beğenmiştim. etkileyici.(çok derinden etkilemese de görsel açıdan en sevdiğim sahnedir)

el laberinto del fauno

yüzbaşının yanağının dikildiği sahne! (inanamamıştım )

daha çok görsel anlamda etkileyenleri seçtim.

0|0
    0|0
  • babam ve oğlumda, fikret kuşkanın babasına "ona bir oda ver baba, ama istediği zaman çıkıp gidebileceği bir yer olsun bu" dedikten sonra yere düşmesi ve ona kızgın olan babasının herşeye rağmen o düştüğü anda kendini kaybetmesi..

0|0
    0|0
  • v for vendetta filminin son sahnesi

spartacus blood and sand sezonunun son sahnesi

0|0
    0|0
  • veronika ölmek istiyor filminin son sahnesi

0|0
    0|0
  • One Day filminde sadece Emma'nın ölüm sahnesi etkileyiciydi. Ağlamıştımm :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 6ncı histe "i see dead people" dediği sahne .

Cesur yürekte , ölmeden önce "özgürlük" diye bağırdığı sahne .

Vendetteda trende ölüme gittiği sahne .

0|0
    0|0
  • V For Vendetta- Fikirler kurşun geçirmez :)

Buda link :)

link

1|1
    0|0
  • 'Schindler'in Listesi' filminde Liam Neeson yaklaşık 1000 kadar yahudiyi Nazilerden kurtarmıştır. Filmin sonunda yahudi lideriyle vedalaşırken yahudi 'Bizim için çok şeyler yaptınız. Size minnettarız.' der. Liam Neeson 'Hayır' der, altın rozetini gösterir bununla bir kişi daha kurtarabilirdim der, altın kol düğmelerini gösterir bununla da bir kişiyi daha kurtarabilirdim der, saatini gösterir bununla da der.. O sahnede resmen boğazım düğümlenmiş, gözlerim dolmuştu.

0|0
    0|0
  • 'sen ne dilersen' diye bi türk fimi vardı arada kaynadı gitti yıllar önce herneyse filmde bi bayanın akciğer kanseri olduğu anlaşılır doktor da ona sigarayı bırakmasını söyler ve kadın muayehanede bi sigara yakar doktorun yüzüne bakar ve şunları der :

'Bana diyorsun ki sigarayı bırak.Sen sanır mısın ki bu yalnızca sigara?Bu, benim terkettigim ailem, anam, babam, kardeşim, topraga verdigim kocam, hasta kızım. anılarım var.Sen diyorsun ki bütün bunları bırak,inanki bırakmayacağım doktor sen başka bir tedavi bul.'

ulen nasıl gözlerim doldu salondan çıkıp sigara içmemek için zor tutmuştum kendimi. bu da filmin fragmanı belki ilgilenen olur.

link

1|0
    0|0
  • Cüneyt Arkın'ın Bizans ordusunu ... şaka şaka :)

inception son sahnedeyim ben hala; Leonardo'nun topaç'ı çevirdiği yerdeyim.

0|0
    0|0
  • Click filmini bi çocuğunuz izlemiştir adam sandlerin yaşlanıp yere kapaklandığı o sahne, kızı arabadan iniyor falan işte orası...

Bi de Marlon Wayans'ın çok eski bi filminde (toplum zararlısı) iş başvurusu sırasında verdiği cevaplar vardı mükemmel bi sahnedir tam komedii : )

0|0
    0|0
  • Korkunç Bir Film - Zenci hayalete kese kağıdı geçirip geçiriyordu :D

Gülmekten gözlerimden yaş gelmişti ilk izlediğimde :D

0|0
    0|0
  • The Shawshank Redemption'ın redding'in finalde döktürdüğü an.

Forrest Gump'ın birçok sahnesi.

1|0
    0|0
  • Hello Ghost...

Yalnız bırakmayan hayeletlerin kimler oldugunu anladığını sahne.

Annesiyle ilgili anıları aklına geliyor...

link

Reign over me...

Sürekli eşini ve çocuklarını hatırlamaktan bile çekinmesine verdiği cevap

link

0|0
    0|0
  • Requiem for a Dream - Son sahne... İnsanların yataklarda yatarken, dizlerini karınlarına çekmesi... Yattıkları yerler, yüzlerindeki ifadeler...

1|0
    0|0
    • Bende o sahneye bitmiştim,herkesin aldığı cenin pozisyonu.Çok farklı bir film..

• Çocuklarıma izleteceğim türden bir film işte. İnsanın içi cız ediyor yahu.

• Bende Rome'dan örnek veriyim , Arena'da Veronus'un Titus Pullo'yu kurtarmak için birlikte mücadelesi..İzlediğim en iyi dizilerdendi..belkide en iyisiç

0|0
    0|0
  • aynlı tahir dizisinde Kadir in vurulduğu an çok etkileyiciydi. Tahir'in önüne siper oldu

0|0
    0|0
  • Forrest Gump

Forrest'in annesine "neden ölüyorsun anne" dediği o sahne.

0|0
    0|0
  • Supernatural Lucifer - Michael sahnesi link

0|0
    0|0
  • Yaşar usta ve patron sahnesi

0|1
    0|0
Yükleniyor...