Star Wars: The Force Awakens izleyenler en çok filmin neresini beğendi?

ben açıkcası daha iyisini bekliyordum kötü karekter pek hoşuma gitmedi. baş karekterler iyi oynamış ama oyuncu seçimlerini beğenmedim bide filmin sonuda tatmin edici bitmedi.

Güncellemeler:
güncel

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Konu itibariyle A new hope'a selam yollamasını sevdim ben. Seri boyu ufak ufak eski seriiy yaptıkları göndermeler zaten gönlümü kazandı.
    Kylo Ren, Anakin/Vader'ın seri boyunca anca yansıtabildiği ikilemi muhteşem yansıtmıştı. Sith Lordu değil henüz sonuçta, çaylak bir karakterdi bu bölümde. Geleceğinden çok umutluyum yani.
    Ayrıca, serinin badass Jedi'ının kadın olacak olması da ayrı bir artı puan gözümde.
    Bir de BB8 gerçeği var ki... Şirinliğiyle gebertti bizi.

0|0
    0|0
    • yeni bir şey katmamışlar neredeyse hiç baş karakterleri değiştir oynat olmuş biraz bide yanlış anlama ama kız karekter ve siyahi arkadaşın oynaması biraz bana disneyin programlarını hatırlattı ve filmden biraz soğuttu.

• 3 boyutlu olmasına nasıl bakıyorsun

• Tam tadında, güzel kullanmışlardı bence. Gözü yormadan, abartmadan.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Poe Dameron ve BB-8 karakterlerini, görsel efektlrini beğendim. Uzaydaki savaşlar güzel olmuştu. Ama o eski filmlerin tadını alamadım tam olarak, şimdi eleştirileri o kadar uzatmayacağım. Kim o müzik ile sarı yazılar akarken ya da Millenium Falcon çıktığında, ya da Han ile Chewie geldiğinde heyecanlanmadı ki ne de olsa bu Star Wars. (Anlatırken yine havaya girdim 😅)

0|0
    0|0
    • han solonun gelişini görünce bir garip oldum izleyiciyi ters köşe yapmışlar en beğendiğim kısım orasıydı :)

• ben izlemedim

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...