Sanat, sanat için midir; yoksa toplum için midir?

Sanat, sanat için midir; yoksa toplum için midir? Detay detay

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• sanat normalde bir toplulugun kulturunu geliştırmek için olmalı o topluma deger katmak için mımar sınan m. akif ahmet yesevi gibi insanlar sanatcı unvanı atfedilmeli
    ama son 40 yılın aydınları ve sanatcıları toplum degerlerini yıkmak için bilicsiz bir gayret icindeler orası garıp bir durum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sanat sanat içindir arkadaş. adam onu ne duygularla ne gizemli şekillerde yazıyor herifin biri çıkıp bu nasıl şiir ya diyor. sen önce bir anla hödük

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Toplum ya da kitle, biz ne dersek diyelim adına, olmadan bir anlamı kalmaz sanatın. Nefes almayan kapı duvara, saksıdaki bitkiye tiyatro sahneleyen, klasik müzik konseri veren bir sanatçı görmedim ben. Emin olun siz de göremezsiniz. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Sanatın sosyal mesaj vermesi bu yüzden önemli. Toplum sanatı yaşatır. Sanatçıya güç verir. Sanat sanat için toplum olmadan sadece sanat kişisel bir zevk haline gelir... :)

0|0
    0|0
  • benim tanıştığım sanatçılar, bu konuya pek takılmıyor. yapmak istiyorsa yapıyor, ilgilenen çıkarsa ne ala diyorlar

0|0
    0|0
  • Bu devirde para için artık.

0|0
    0|0
  • Sanat sanat içindir.

0|0
    0|0
  • Benim içindir

0|0
    0|0
  • sanat benim icindir :P

0|0
    0|0
  • Bir Türk olarak sanat kesinlikle toplum içindir.

0|0
    0|0
  • Sanat sanat içindirde, bilim bilim için midir yoksa bilim toplum için midir?

0|0
    0|0
  • Toplum için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Edebiyat öğrencisi olarak yıllardır ne çok tartışılmış bu konu edebiyatımızda 😊 ama sanat toplum içindir diyen nazim hizmetlere katılıyorum kesinlikle 😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...