İnsanlık tarihinde en sevdiğiniz veya hayran olduğunuz insan kimdir?

Evet arkadaşlar geçmiş tarihte kimi hangi sebebten dolayı hayranlık duymuşunuzdur?

Ben kendi adıma cevap verirsem Peygamberimiz vede Fatih sultan mehmeti diğerlerinden ayrı tutarım. Ya siz ?

Güncellemeler:
Yoğun istek üzerine Peygamberleri Çıkarıyorum. Arkadaşlar verdiğiniz isimlerin sebeblerinide lütfen söyleyin neden sevdiğinizi hepimiz bilelim

0|0
1023

En İyi Kız Görüşü

• Arkadasım ne geliyorsun bunların sözlerine ya zaman geçmiş ben yinede yazıyorum Peygamberler insan değil mi ? Saçmasapan insanları örnek alabiliyoruz dimi okuyanda onları bişey sancak ben doga üstü bir varlıktan değil en güzel insandan bahsediyorum.

Belki benim hayran oldugum insanlar bunlar napcaksınız ?

Hz. Muhammed (s.a.v) Salat ve Selam üzerine olsun

Hz. Yusuf (a.s) İffetini örnek alabilmek duasıyla

Abdulkadir Geylani (k.s.) Evladı olabilmek duasıyla

Hz. Ömer (r.a.) Hoşgörü ve Adalet ama ama ama İslama karşı yapılan söylenen herhangi bir haksızlıga karşı öfkeli hemen hemen birtek bu konuda öfkelenirmiş Caannn

benim başka yerden hayran oldugum bi insan yok en fazla takdir ederim ...

1|2
    0|0
    • Yavuz ve Fatih gibi isimler başka yok derken sıralama yapsam liste bitmez o başka :)

• estf öyle deme ama çok teşekkür ederim :)

vayyy yine almışım +5 imi çok saol :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• Hz. Muhammed.

6|7
    1|5
    • Sonunda bi kişi çıktı :)

• şaka değil yurdumun zavallı insan düşünceleri

• Niye Peygamberler insan değil mi xnick ? chef ugur hayırdır ? şu yukarda yazan isimle ilgili yalnış bir söz duyarsam ve odam benım karsıma gelme cesaretini gösterirse o adamıa önce insanca anlatırım hala devam ederse onu öldürebilirim bile Neden bahsettiğinize çok dikkat edin

• Söylediklerine sonsuz saygı duymakla birlikte Mustafa Kemal Atatürk..Sebebe gerek bile yok...Üzerinde yaşadığım topraklar "benim" diyorsam onun sayesindedir.

3|5
    1|2
  • Mustafa Kemal ATATÜRK.

1|4
    2|3
  • Mahatama Gandi. pasif direnişin sembolü. barışçıl bir yaklaşımla yapmıştır tüm protestolarını ve başarılı olmuştur. Hindistan'ın bağımsızlığı buna en güzel örnek ama bunun dışında fakirliğe, kadın haklarına daha bir çok konuya karşı pasif direnişte bulunmuş ve kitleleri etkilemeyi başarmıştır. kendisinin önünde saygıyla eğiliyorum...

0|0
    0|0
  • Anneannem. Onun kadar güçlü ve çevresine enerji saçan bir insan daha görmediğim için.

1|1
    1|1
  • büyük ninem.karısını dövüyor diye bir komşusunu iyi benzetmiş.ben o kadına şapka çıkarırım işte

0|0
    0|0
  • Albert Camus

0|0
    0|0
  • Karl Marx.

0|3
    3|6
  • Hitler ve Stalin.

0|2
    3|4
    • Her ikiside soğuk kanlı katillerdi.Ve her ikiside dünyaya hükmetmek istiyordu başarılı olamadılar fakat bu çabaları takdir edilebilir.

• Bence nerde cokluk orda b... desek daha doğru olur :))

• Seri katilleri araştırıyorum ve zeki buluyorum diye anormalim diyordum ben de...Demek ki katillere de hayran olanlar varmış :))

Erkekler Ne Diyor 23

• ALLAH RASULU HZ MUHAMMET S.A.V... sonra onun yolundan gidenler...

2|4
    0|2
  • Hz muhammed (sav) tek geçerim hayran oldugum 2. yaratılmış cebrail as bayılırım

çok severim 1 numaralı hayranıyım muhteşem bir melekmiş

3|2
    0|2
    • Meleklerin en üstünüde o.

• cebrail as muhteşeminde üstünde paygemberleri çıkarırsak ebu bekir derim tam teslimiyet örnegi

dünya tarihine iz bırakması açısından fatih sultan mehmet han günümüzde her n e kadar budist te olsa apple kurucusu Steve Jobs bir devrim yapmıştır

birde hz muhammed (sav )dan sonra hz ibrahim tek geçerim ben bayılırım

• Tabi ki de Mustafa Kemal ATATÜRK.

Bugün de atamızı saygıyla anıyoruz.

1|1
    0|1
  • Nikola Tesla

0|4
    1|0
  • Bruce Lee..

Dışarıda öğretilmesi yasak olan Wing Tsun'u dünya ile tanıştırdığı için

Wing Tsun'u geliştirerek Jeet Kune Do'yu geliştirdiği için

Wing Tsun'u dünyaya açtığı için oğlu ve kendisinin öldürüldüğü için

Öleceğini bile bile bunu yaptığı için..

0|0
    0|0
  • tabiki hz.muhammet s.a.v.belki görevini yaptı ama yinede dünyaya onun kadar güzellik getiren,insana değer veren ve yücelten,adaleti sağlayabilen onun kadar çok sevilen varmıdır?

1|2
    0|1
  • Gaius Julius Caesar...

M.K.Atatürk

Özellikle yaşam biçimini örnek aldığım Cincinnatus var birde. Amerikadaki Cincinnati'ye ismini veren basit Romalı çiftçi. Ama zamanı gelince diktatör olup ülkesini istilacılardan kurtarabilmiştir. İstilacılar kovulunca çiftçi hayatına geri dönmüştür, makamı mevkiyi bırakıp.

0|1
    0|0
  • Malcolm X

0|2
    0|0
  • Peygamberimiz ve Fatih Sultan Mehmet'i bizde ayrı tutarız tabi ama.Mustafa Kemal Atatürk çok ayrıdır.Ben dünyanın her yerinde Türküm diyebiliyorsam bu onun sayesindedir.

1|2
    0|2
  • tesla ve da vinci. Değişik adamlardı.

1|2
    0|0
  • Nicola Tesla

0|2
    0|0
  • Leonardo da Vinci

0|2
    0|0
  • Cengiz han

1|2
    0|0
    • o öldürdüğü bebeklerin kafa taslarıyla yemek yiyip içiyormuş

• Sende de bi cengiz hanlık gördüm :) imkanın olsa onu aratmıyacakmış gibi duruyorsun

• yok onun yaptıklarına benim hayallerim yetişmez

• Ataturk

Darwin

Freud

Nietzche

Bakunin

Da vinci

Caravaggio

Cesar

1|2
    0|2
  • NECİP FAZIL KISAKÜREK...

1|1
    0|2
  • Bill Gates

Steve Jobs

Sean Parker

0|1
    0|0
  • Marilyn Monroe. Gidip, kıllı mıllı adamlara hayran olcak değilim.

0|1
    0|1
  • Sokrates

0|1
    0|1
  • kendi zekama güveniyorum.

en çok beğendiğim osmanlı padişahlarının çoğunu beğeniyorum...

0|0
    0|0
  • gazi osman paşa...

hemşerim olur kendiside ondan...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3
Yükleniyor...