Bu müslüman ülkelerden en çok hangisini gezmek isterdin?

Evet arkadaşlar şimdiye kadar bu soruda hep avrupa ülkeleri veya uzakdoğu ülkeleri vardı şıklarda, şimdide ben soruyorum islam dünyasından hangi ülkeyi gezmek isterdin ve neden o ülke? (Malesef bazı ülkelerde savaş olduğundan onları yazamadım)

• Birleşik Arap Emirlikleri
    19% (3)27% (4)23% (7)Oy Ver
  • Suudi Arabistan
    12% (2)7% (1)10% (3)Oy Ver
  • Fas
    0% (0)7% (1)3% (1)Oy Ver
  • Mısır
    31% (5)7% (1)19% (6)Oy Ver
  • İran
    6% (1)13% (2)10% (3)Oy Ver
  • Azerbaycan
    12% (2)13% (2)13% (4)Oy Ver
  • Bosna Hersek
    20% (3)26% (4)22% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Şehir olarak söyleyim Mekke Medine

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İran çünkü bir çok büyük devlete ev sahipliği yapmış arslanlar ülkesi.
    Gerek kaç binlik ordusuyla ve ölümsüzleriyle 300 spartalıya karşı savaşmış pers imparatorluğunun
    gerek malazgirt savaşının büyük kahramanı Alparslanın ülkesi
    gerek dünyadaki birçok insanın merak ettii dağın yaşlı adamı hasan sabbhahın ve fedailerinin kalesi alamut
    ve gerekse de dünyanın zulmüne karşı savaş açan "küçük kara balık"ın yazarı samed behrengi için merak uyandırıcı bir ülke
    İran

0|1
    0|0
    • Aynen iran bendede çok merak uyandırıyor ama mısır ve bosna herseğide merak ediyorum

• Güvenlik olarak diyorsan mısırda bir sorun yok, yabancı turistler hala akın ediyor, evet darbe oldu ama hayat normal devam ediyor

• onu demek istememiştim
      bu müslüman kardeşler di sanırsam ülkedeki tarihi eserleri yok etme gibi bir karar gibi bişey almıştı ondan diyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

• Mısır, çünkü Müslüman kardeşlerimin inşa ettiği muazzam piramitleri görmek isterim

0|0
    0|0
  • bosna hersek. dedelerimin yaşadığı yerleri görmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Bosna Hersek ya da Azerbaycan

0|0
    0|0
    • @Wopsy_fellow Azerbaycan-ermenistan karisik, bosna bu aralar ekonomi olarak cokuk. Bence Hollanda Hollanda gel gel :)))

• 2015 yılında Hollanda da yaşamak isteyenin aklı yok, seksenlerde değiliz artık millet

• @Wopsy_fellow Evet tam da oyle :D. ille de turkiye tarihi okumaya odaklanmamaksizin, farkli kulturlere yonelik gecmisten gunumuze tarih boyunca yasananlara sahitlik edebilirsin :D

• Ne işim olur be. Şuraya yazacağım şeylere koyacağım yıldızlar gökyüzü eder.

0|0
    0|0
  • fas, tunus, cezayir ve lübnan ama savaş varken gidilmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Müslüman ülke gezilir mi ya , ya tecavüz edilirsin ya paranı çalar ahlaksızın ümmetleri ya da döverler.
    Kaçacak gidecek yerim olsa bu ülkede bile durmam. Can güvenliğimiz yok Allahımız var çok şükür.

0|0
    0|3
    • :D yorum yazma ozmn, tecavüz edilirmiş şu yazdığım şıklardaki mesela birleşik arap emirlikleri hakkında avrupada neler dediklerini bilsen böyle ötmezdin, hollandalı bir turist grubundaki bayanlar bana biz çok ülke gezdik gördük ama ora kadar kadınlar için güvenli bir yer görmedik dediler mesela

• HOcam ülke müslüman olmaz kişi müslüman olur , ve müslüman olduğunu söyleyen ülkelerin %99 u müslüman ne demek bir haber :)

1|0
    0|0
    • Orası ayrı kardeş, ben onu bunu bilmem bir ülkenin büyük coğunluğu hangi dine mensupsa o ülkenin dini odur,

• Hocam ALLAH katındaki tek din olan İslamı bilen yok ki nasıll mensup olsunlar yalan söylüyorlar :D

• Tamam müslüman sensin kardeş

• marakeş kızıl şehir

0|0
    0|0
    • Aynen türkiyede bu yönü pek bilinmez ama fas hem deniziyle hem tarihiyle ve kızlarıyla 😜 islam dünyasının en güzel ülkelerinden

• İşte bunun için insanlar bilmiyorlar dedim , fasta savaş felan yok kardeşim, gayet güvenli bir ülke @kurugöt

• komşularındaki iç savaş insanı ürkütüyor. bu iç savaş islam adı altında olunca daha da üç buçuk atıyoruz.

• Birleşik Arap Emirlikleri oranın çöllerine yağmur yerine para yağıyormuş çöller çimene dönüyormuş hani meraktan gitmek isterdim

0|0
    0|0
  • Birleşik Arap Emirlikleri

0|1
    1|0
Yükleniyor...