Kocaeli'de yaşayan biri olarak soruyorum.

Sizce Kocaeli nasıl bir yer?Özellikle Kocaeli'de yaşayanlar cevaplasın :)

• İyi bir yer.
    A seç
  • Fazla muhafazakar
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• bende kocaelinde okudum sürekli kalmadım orada bir çok şehre göre güzel ama bende pek sevmemiştim istanbula alışkın biri kolay sevemez

muhafazakarlık konusuna gelirsek evet öyle bir durum var ama istediğim gibi yaşayabilirsinde gece takılacak mekanları var ve öğrenci nüfusu da çok olduğu için bu muhafazakarlığı çoğu zaman hissetmeyebilirsin

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Kocaeli izmit ? son yıllarda iyice gelişti. meydan falan ıstanbuldaki istiklal caddesi gibi olmuş :) sahil desen o biçim bence hala gelişmekte ve güzel bi yer

1|0
    1|0
  • Bende burda yasiyorum, cok berbat ve bunaltici bir yer..

0|0
    0|0
  • Berbat bence hiç gelme geliceğin varsa bile 4 5 aydır burdayım bu zamana kadar ben bile sıkıldıysam of Allahım of İstanbul gibisi var mı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kocaelinde yasamıyorum ama Kocaeli Üniversitesinde okuyorum. Hic begenmedigim bir yer. Cok sıkıcı. İstanbulun canını yiyim. Sırf orada kalmamak icin hergun gidip geliyorum.

0|0
    1|0
  • 10 sene yaşadım Kocaeli de aralık ayında ayrıldım tek güzelliği İstanbul a yakın olmasıydı gezebileceğim kadar gezsem de tat vermedi ama sakin bir yer

0|0
    1|0
  • 2 yıl öğrenciliğim geçti. Müthiş bir yer.

1|0
    0|0
  • Kocaeli'de üniversite okuyan arkadaşlarım muhafazakarlıktan öte daha çok yobaz olduklarını söylüyor.

0|0
    1|0
Yükleniyor...