Max factor kullanan proleter kız Marlboro bayisi ülkücüye sevdalanırsa Kültür Devrimi gerçekleşir mi ?

Max factor kullanan proleter kız

Marlboro bayisi ülkücüye sevdalanırsa

Kültür Devrimi gerçekleşir mi ?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• evet,bu hikayede karakterlerimiz hayat felsefeleriyle çelişkili yaşamlar içersinde olmakla birlikte,bahsedilen 'sevdalanma' eyleminin olması durumunda kültürlerini eşeyli çoğaltabilirler.mitoz bölünme bu konuda çok yardımcı olacaktır.

saygılar efendim.

2|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 9

• gerçekleşmez yaa :D

0|1
    0|0
  • sen ne dion abicim ya.

0|1
    0|0
  • Ve o anda Temel devreye girer;

"Sevdiğunu alamaysan aldiğuni seveceksun".

Not: Karadenizli değilim vurmayın :(

0|0
    0|1
  • kültür devrimi olmamııı hemde nasıl olar ama soru başarılı valla..

0|1
    0|0
  • max factor kullanan proleter kızın marlboro bayisi ülkücüye sevdalanmasını kültür devrimiyle ilişkilendiren insanlar olduğu sürece değil kültür devrimi, devrim niteliği taşıyacak bir fikir bile oluşturulamaz. zira insanların kullandıkları kişisel eşyalar ve duyguları özfikrini değiştirmez.

0|0
    0|0
  • UP UP UP !

0|1
    1|0
  • ikiside amerika menşeli markalar nasıl biri ülkücü oluyor? kültürleri eşit bunların soruda mantık hatası var hocam...

0|0
    0|0
  • konulu p*rno olur, gol olur.

0|0
    2|1
  • ülkücü oğlan kızı severse bu iş olur ama devrimler önce kendi çocuklarını yer yeğen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gerçekleşmez bir klasik olur.

proleter kızın max factore ulaşabilitesini devam ettirebilmesi için marlboro bayisi sahibi küçük burjuvanın düzenli gelirine ihtiyacı vardır.

marlboro bayisi ülkücü de -tarımı kısıp, sanayiyi patlattık mı coşarız- mantalitesine sahip olmanın verdiği hafiflikle bir sanayi ürünü olan tütünü marlboro olarak, "ama adamlarda kalite yaa", düşüncesinin rahatlığıyla pazarlamasının yanında; biriyle evlenirim çocuklarımın anası olur, bana yemek yapar, yur yıkar . hazır doğurmuşken çocukları da büyütür. bende kafama göre takılırım mantıksızlığını da yaşamaktadır.

dolayısıyla kültürel bir şeyler olur ama devrimsel bir şeyler olmaz..

0|1
    0|0
  • milletin soruyu okurken devreleri yanacak şimdi

neyse de bu şekilde kültür devrimi zaten gerçekleşmiş durumda

0|1
    0|0
  • Ülkücü çocuk Ozan Arif'in " devrim devrim diye boyun posun devrilsin " türküsünü dinlemişse "kültür devrimi" olmasın diye sevdalanamaz :)))

0|1
    0|0
  • 2009 daki 2 ile 9 u topla 11 neydi unuttum yha :d

0|0
    0|0
  • ''Sarı sendikacılık'' böyle bir birliktelikten doğdu belkide...

0|1
    0|0
  • uçmuşsun abi sen :D

tabi süper kültüre ulaşırlar

0|1
    0|0
  • Ülkücüye sevdalanan kız otomatikman ülkücülüğe transfer olur..

Mesele kapanmıştır..

0|0
    0|0
  • Mimkin değil.

0|0
    0|0
  • max factor ucuz mu oluyor yani.. ben bilemedi şimdi.

0|0
    0|0
  • hiç sanmam o bile kurtaramaz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...