KISKANC BEYLER HELE BAKIN BIR BURAYA:)))

beyler beyler, yardiminiza ihtiyacim var. eski erkek arkadasimla tekrardan konusuyoruz ama ne yazik ki kiskanclik dönemine denk geldik yine :D resim yüklemisim diye bana kizdi yok nr.sil falan ama benimle tartismakdan yana. bende hic orali olmadim yazmadim 4 gün oldu. ses seda yok . hadi buyrun cözün cözebilirsen:D ne olur bir akil verin

Güncellemeler:
bu arada iki gün sonra bizim yil dönümüz olucakdi yani oda bunu unutmadigini odun olmadigini falan söyledi ama bu gidisle ondan yana da birsey gelmez eminim

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• inadına mı yapıyorsunuz. adam kıskançsa yapmayın işte ahahaha

1|0
    0|0
    • yokdu bunun böyle huyu sonradan cikdi kiskanclik kirizi :D haha

• ama sen hep gülüyorsun yardim edecegine hahaha

• güldürdün valla ne bileyim. yapma işte inadına demek seviyor garibim

Erkekler Ne Diyor 1

• ikinizde dik kafalısınız anlaşılan . ama sen bu halinden memnun gibisin gülüyorsun felan bu aşk oyunu olmuş senin için oyna oynayabildiğin kadar :D

0|0
    0|0
    • evet cünkü onu süründürmek gzl bana cok yasatdi pis herif :D ama kiyamiyorumda ve oda bende seviyor sadece dik kafamizdan dolayi bir sonuca varamiyoruz:)

• yani ne yapiyim güzel kardesi mm?

• alttan alacaksınnn

Kızlar Ne Diyor 1

• Neden ayrilmistiniz?

0|0
    0|0
    • biraz fazla dik kafali. telefonu yüzüne kapattim diye. ona karsi saygisizca davranmisim ondan ayrildi ..

• evet öyle yapiyim de simdi 4 gün sonra ona yazarsam oda bana trip atarsa fena kavga ederiz hissediyorum :D

• Bekle bekle ki bir daha kustugunuzde senin donmeni beklemesin.

O sana yanassin sende alttan al :D

Yükleniyor...