Kaç kişinin elini öptünüz?

Kaç kişinin elini öptünüz? Saydığınız mı bilmiyorum ama tahmini olarak... El öpmek saçma geliyor mu size?

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• valla kim ne derse desin, büyüklerimin elini sadece bayramda degil ziyaret ettigim her zaman öperim.. bu benim icin zoraki bi davranis degil saygimdan dolayidir, severek de yaparim.. ben böyle büyütüldüm ailemden yana böylede devam ederim.. baskalarina göre el öpmek saygiyla alakali olmayabilir, ama bana göre baya bi alakasi var.. o yüzden bi rakam sylemek mümkünde degil he bide söyle bir durum var, el öpmeyenleride elestirmem, herkes kendine yasiyor bu dünyada..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• saymadım ki:)))

saçma gelmiyo olması gereken öyle bence:))

0|1
    0|0
  • sadece saygı duyduğum insanların elini öperim çok kişinin elini öpmedim

0|2
    0|0
  • hımm sanırım 2 ...

0|0
    0|0
  • el öpmek de geleneklerimiz arasında saygı gösterme şekllerinde en üstte olanı sorgulayacak olursak bir sürü saçma şey var el öpmeye gelene kadar..ben öpüyorum öptüğüm içinde kendimi kötü ya da ezilmiş hissetmiyorum..bu davranış özellikle yaşlı olan büyüklerimizi mutlu ediyor, mutlu da olsunlar yanii..

0|0
    0|0
  • 3-4 sanırım evet saçma geliyor bana.İnsanın en fazla kirlendiği yeri eli ve gün içinde her yere değiyor o el, ayrıca kaç kişi el temizliğine önem veriyor orası da meçhul.Tuvalete girip elini yıkamayanları aklıma getirdikçe saçma bulmaya devam edeceğim.

0|0
    0|0
  • 16 yasima kadar öptügüm elleri hic saymadim (bayram seyran hosgeldin hosgittin olaylari iste)

16imdan sonra kimsenin elini öpmedim.

ters ters bakislarda umrumda degil. saygi el öpmeyle olmaz.

1|0
    0|0
  • opmusumdur 10 -15 kisinin bilemiyorum.

Hayir sacma gelmiyor.Benden yasca buyuk ve saygi duydugum cok insan var.

0|0
    0|0
  • kullandıgım ıslak mendil sayısıyla dogru orantılı olduguna göre 20 yi geçmez

1|0
    0|0
  • Hiç saymadım

0|0
    0|0
  • el öpmekten hoşlanmam

0|0
    0|0
  • 3

annem babam teyzem

0|0
    0|0
  • Bayramda mı ? Öyle ise 9 kişi.

0|0
    0|0
  • 3 ya da 5 dir. pek el öpme alışkanlığım yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Annemle babamın elini öptüm , haricen kimse yok .

0|0
    0|0
  • Babamın elini öptüm sadece..Annem rahmetli oldu birkaç ay evvel...Başka en son kimin elini öpmüştüm hatırlamıyorum..

1|1
    0|0
  • Ben hiç öpmedim el öpmeyi sevmiyorum.

0|0
    0|1
  • benim kültürümde öyle bir anlayış yok,birkaç sefer çok yaşlı dedelerin elini öptük ama ortama uyum olsun,yanlış algılanmasın diye.

0|0
    0|0
  • 10.000. Saygıdan ötürü öperim onlarda ben yaşlanınca öperler.

0|0
    0|0
  • el öpmek adetlerimizdendir, neden bu kadar yadırgıyosunuz ki ? ne var bunda ? bizim milletimizde bi saygı göstergesidir bu.. bununla saygı olmaz diyenler nasıl saygı gösteriyorlar çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Dudaklarımı pek sürmem insanların ellerine,belli mi olur tuvaletten çıkar elini yıkamaz veya domuz gribi falan olmuştur.

0|0
    0|0
  • hiç kimsenin...

bize ait bir davranış şekli...saçma bulmuyorum ben...

0|0
    0|0
  • 4 5

0|0
    0|0
  • 4 kişi

annem babam

ve

eşimin annesi babası

0|0
    0|0
  • hiç.

sadece garip toplantılarda yalakalık saikiyle ladieslerin elini öperim. nezaket olarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...