Unluler neden kendini gelistirmez?

Basarisi kanitlanmis sarki veya turkuleri donup donup soylemekten , sesinin guzelliginden baska icraati olmiyan cok sanatci var. bir cogu ingilizce bilmiyor. siradan birinden daha cok imkani varken siradan birinden hicbir farki yok. bir dunya gorusu yok hobisi yok gibi geliyor. onlar gibi kolay yoldan zebgin olmaya calisan sayisiz insan var. tatmin bunun neresinde. kafan kadar yuzuk alip italyalarda alisveris yapmak mi hayalimiz.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Üreten sanatçılar ve halkın arasında dolaşan sanatçılar benim için gerçek sanatçıdır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar para odaklı yaşayan insanlar tek tatmin kaynakları para olduğu için kültürel konularda kendilerini geliştirmeye gerek duymuyorlar fakat para çabuk boşluğa sürüklüyor bir süre sonra onlar için de her şey Anlamsız gelmeye başlıyor ağır psikolojik sorunları yaşayan insanların çoğu ortalama üstü zenginlikte olanlardır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Senin bu devirde yapılan şarkılar hakkında bilgin var mı? eskiden mesela barış manco gibi adamlar vardı adamlarda 3-4 dil birden var adamlar her alanda iyilerdi şarkılarıda kalıcı oldu cunku duygu yüklüydü ama simdikilerde yok miş miş yok kış kış yok zart zurt he he sanatcı ve şarkıcı dolu ülke cok düştük cok... nerde o FİKRET KIZILOKLAR ah ah bülent ortacgil kaldı bir ...

1|0
    0|0
  • o tür insanlara sanatçı denmez sanatçı kendini geliştirir. bu insanların tek derdi ünlü olmak, para kazanmak cahil toplumda ünlü olmak için de kendini geliştirmene gerek yok saçma sapan 2 şarkı söyle, göze hitap et yeterli

1|0
    0|0
  • Aldıkları para yetiyor demek ki, geliştirme ihtiyacı hissetmiyorlar.

1|0
    0|0
  • Okan Bayülgen'e sanat ne içindir demişlerdi "sanat ne halk için ne sanat içindir. Sanat para içindir... Ama sana bir şey daha söyleyeyim Parada sanat içindir. Hadi sıkıyorsa harca o parayı sanat için". demişti çok hoşuma gitmişti

1|0
    0|0
  • Çok ama çok doğru bir yaklaşım. Ünlüler kendini geliştirmek yerde paparazilerden uzak mekanlarda esrar çekip damardan eroin almayı severler genelde.

0|0
    0|0
  • Kulture deger veren bir egitim anlayışımız ne okulda ne ailede yok maalesef ve populer zamanlar simarikligi gorgusuzlugu besliyor.

1|0
    0|0
  • bizim milletimize zekası gelişmiş değil orası burası slikonlanmış ünlü lazımda ondan

1|0
    0|0
  • Peki ya Hülya avşar? Kadın gerçekten nasıl ünlü merak ediyorum tamamen sıfır çingene tipli biri

1|0
    0|0
  • çünkü hayatları bedava rahat ve kolay 3 kuruş etmeyecek insanları başımıza tac etmeye devam edelim biz

0|0
    0|0
    • Evet bu kadariyla yetinen kitleye hitap etmenin rahatligi var

• Keşke... Ama böyle bir şeye izin verilmez ancak biz uzak durma Hakkına sahibiz

• @Elifgündoğan o fizikçinin ağzını öpmek istiyorum.

• haklisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• geliştiriyorlar bzıları

0|0
    0|0
    • Tabi ki. cogunluktan bahsediyorum. ureterek varolan insanlarin yerinde saymasi garil geliyor.

• katılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...