Sanat sizlere göre nedir veya ne değildir?

Not: Bu site genel olarak cinsel meraklarımızın google aracılığıyla beynimizde yer etmesi sonucudur ve bu yüzden tam anlamıyla beklendik veya beklenmedik bir cevap geleceğini sanmıyorum.

Sanat... Vikipedi veya Britanica gibi büyük ansiklopedilerde sanat; hayal gücü ve yaratıcılığın simgesi olarak adlandırılır. Dünyanın bazı kesimlerinde ve tarihi bazı dönemlerde ise sanat kesinlikle adlandırılmamalıdır düşüncesi yaygındı. Dillerde ise art, sanat gibi kelimelerin kökü yapaya dayanmıştır. Size göre sanat nedir gerçekten merak ediyorum.

Bazıları için sanat ev dekore etmektir ama dekore etmek tasarıma girer. Bazılarına göre sanat renk uyumudur ama renk uyumu da tasarımın bir parçasıdır. Bazılarına göre sanat güzel gelen her şeydir ama mutluluk hormonunu sanat diye adlandırabileceğimizi sanmıyorum. Sanat edebiyattır derler, ama ingilizceden bildiğimiz gibi art is art'tır başka bir şeye eşitleyemeyiz gibi geliyor. Popüler kültürün etkisinde kalmadan o ince çizgiyi çekerek sanat hakkında bu gece vakti ne düşündüğünüzü merak ediyorum.

Sanat hakkında benim düşüncelerim ise; sanat tanımsızdır. Bunu şuna benzetebiliriz bilirsiniz aşkı kimse tanımlayamaz en iyi tanımlayan kişiler ise sürekli doğa üzerinden örnekleme yapar ama aşk içimizdedir bu yanlış olur. Ben sanatla özdeşleşen iki şey bilirim. Tutku ve aşk. Sizin de başınıza gelmiştir uzun zaman birine aşık olmadığınızda içinizden keşke birine aşık olsam sesi geçer. Yani arada sırada olması gereken ve sürekli tekrarlanmak tazelenmek isteyen bir şeymiş gibi. Tutku da öyle değil midir? Ben 4. seviye olmadığım için cinsel bir sözcük yazamadığım için üzgünüm ama kendini tatmin etmenin halk arasında ingilizce kalıplı söz

0|0
34

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...