Bir daha Tarkan gibi bir sanatçı gelecek mi acaba ya?

Müthiş bir sanatçı ya şarkıları sesi felan herşeyi ile bir numara. Sizin en sevdiğiniz şarkıcı kim?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Gelemez tabiki gelmesi mümkün mü

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tarkanın kış güneşi şarkısını hep dinlerim Tarkan tam bir megastar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gülşen
    Mustafa Ceceli

0|0
    0|0
    • İkiside onun yanından geçemez bile bana sorarsan , ama Mustafa Cecelinin geleceği var gerçekten şarkı yazması sesi felan arajörlüğü ile.
      Ama Tarkanın söylediği tarz felan daha 97-de en çok satılan albüm tüm dünyada tanınması felan...

• E koskoca megastar ben kıyaslamadım kendi sevdiklerimi söyledim :)

• Gülşenin şarkıları 100 milyonu felan geçiyor , ama o şarkıların 100-u geçmeye layık olmadığını dşünüyorum bir tarafdan öbür taraftan PSYnın 2 milyardı geçtiğini düşündüğümüzde ola bilir diyorum )
      Ama Gülşeninde besteci yanı iyi ) Mustafa daha iyi yinede :)

• hic begenmiyorum ben ya sarkilarini zaten kim nasil mega star olarak secti onuda anlamiyorum

0|0
    0|0
    • Yaşın kaç?

• peki soz ustune calisacagim

• Hadi göreyim seni )

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir delikanlı çıkacak kıl oldum abi diyecek art arda sekiz album cıkaracak sonra doritos reklamlarında oynayacak ardından eurovisiondan teklif gecelek gtü kalkacak bir milyon dolardan aşşagı çıkmam diyecek sonra medyada bir takım eşcinsel fotoları cıkacak uyuşturucu ile ilgili haberlere konu olacak sonra memleketini beyenmeyip yurt dışına yerleşecek... Immmh zor tabi bir daha boyle bır lavugun gelmesı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...