Sizin için zaman ne kadar hızlı?

Zaman o kadar hızlı akıyor ki , hayatımın elimden kayıp gittiği hissine kapıliyorum. Sizde duyuyomusunuz zamanın tiktaklarini, sizde hissediyomusunuz benim gibi?

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynen öyle zaman hızlı

0|0
    0|0
  • Ewt bende œyle hissediorm. Daha dün lisedeydim ve 17 yasndaydim bugün 20 yasndaym. Durdurmak istiorm zamani. Zaman ilerledikçe büyüyorm.

0|0
    0|0
  • Aynen bende daha lisedeydim üniversiteye geçmişim hala da hızlı akıyor belki durduramayiz ama güzel yaşamak elimizde☺☺

0|0
    0|0
    • Nasıl daha güzel yaşanabilir versene gizli tarifi :)

• Insanlara seviyorsan sevdiğini söyle sık sık☺mesela ben anneme söylüyorum 😇olumsuz şeyleri takmıyorum aslında biraz bende stres oluşturuyor ama. iyilik yapmayı çok seviyorum tabii insanlar bunuda sömürüyor😐ama ben mutlu olduğumdan dolayı yine de yapıyorum iyilik. yardım etmek, insanlarla bulunduğun bir fikir ortamında ya ortaya atılan fikri dinle o konuya hakimsen yorum yap bence bu durum kendini gerçekleştirme adına çok yararlı insan bir adım kendinde ilerlediğini gördüğünde ve artık kendinde kötü bulduğu zarar verecek şeyleri bıraktığında çok daha güzel. Evet diceksin benimle alakası yok ama insanlar değişir gerçek yüzlerini goremezsin ama kendini seversen insanları ve hayatında da olumsuzlukları kaldıracak güçte olursan ışte hayat güzelleşir bir de hiçbir seye körü körüne asla bağlanma... bence. yorum için teşekkürler 😀😇😇😇

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...