Yabancı dizilerle arası iyi olanlar.

Şimdi Dexter , Breaking Bad , Lost , Prison Break , HIMYM , Fringe , Walking Dead , The O.C. , Kyle XY'ı izledim.

Başka dizi önerisi olan var mı aralarında sıralandırma yapıcak olursam ilk 3 ;

1 - Lost

2 - Breaking Bad

3 - Dexter

SuperNatural ve Vampire Diaries için iyi diyorlar öneriyomusunuz?

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

• house ve oz mutlaka seyret, shameless, misfits, revolution, game of thorens, spartacus daha bi sürü dizi var dostum :D

0|0
    0|0
    • Ha pardon , Misfits'i eklemeyi unutmuşum fakat Misfits daha çok fantastik bi dizi ben daha çok dram ağırlıklı yada mantık çerçevesi içerisinde ilerleyen dizileri seyretmeyi tercih ediyorum.Bu arada Game of Thrones için bazıları yüzüklerin efendisi , bazılarıda muhteşem yüzyıl'a benziyo diyo :D başlıycam ama en yakın zamanda

• oz ile game of throrens diyorum o zaman hacı. diğerleri dah çok komedi tarzı zaten. house ve shamless bağımlılık yapar yalnız sölim :D

• aha dizi expertimiz de gelmiş :D chuck da komedi adam dram arıyor

Kızlar Ne Diyor 9

• supernaturalin ilk sezonları çok iyi

0|0
    0|0
  • SuperNaturalı okadar sevmedimde The bingbang theory,Merlin ve Vampire Diaries çok iyi

0|0
    0|0
  • hot in cleveland

0|0
    0|0
  • Scrubs olabilir ama en iyi iki: The big bang theory ve How I met your mother

0|0
    0|0
    • How i met your mother'a 3 4 gün önce başladım 1.sezonu bitirdim.Duyduğuma göre 8 sezon boyunca anlatmıyomuş nasıl tanıştığını açıkcası ondanda soğudum biraz gözümde büyüdü :D ama arada açıp izlerim yani güzel dizi.

• yok ayrılmıyor merak etme ekipte kalıyor :)

• Peki teşekkürler

• Revolution, Merlin

0|0
    0|0
    • Revolution'a göz attım fakat beklediğim gibi ilerlemedi.Merlin ise izleyebiliceğim bir dizi değil daha çok "Mantık" çerçevesi içinde olan dizileri tercih ediyorum.teşekkürler yorumun icin.

• O yuzden ortaya cikti tum cesetleri, dexter beceriksiz. Ama ben cok seviyorum onu o ayri :D

• Ama o babasının kurallarıyla yaşıyo nerden bilebilirdiki.Yakalanmadı en azından diyicem fakat şimdi spoiler'da vermek istemiyorum yani :D

• asya dizileri guzel

0|0
    0|0
  • 1-prison break,

2-.prison

3-..rison

4-..son

5-..n

0|0
    0|1
  • supernaturali seviyorum

0|0
    0|0
  • hiç izlemem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• The Mentalisti unutmayalımmmmm

0|0
    0|0
  • supernatural, game of thorenes

0|1
    0|0
  • Spartacus'u tek geçerim.Bence gelmiş geçmiş en iyi dizidir.Ardından Breaking Bad ve Game of Thrones gelir

0|0
    0|0
  • supernatural sıkmaya başlıyo ben 5. sezonda bıraktım... suits 10 numara dizi keza the mentalist ve lie to me de olabilir. Chuck ve game of thrones şiddetle önerilir...

0|0
    0|0
  • 1.True Blood

2.Misfits

3.Doctor Who

4.Breaking Bad

0|0
    0|0
  • Sons Of Anarchy

Community

Human Being

Person Of Interest

My Name Is Earl

Bing Bang Theroy

Alcatraz

Shameless

Suits

Homeland

0|0
    0|0
    • Sons of anarchy'i çok duydum başlayabilirim.

Person of interest'in ilk bölümünü izledim Lost'taki Benjamin Linus karakteri'de oynuyo fakat nedense alışamadım.

• californication, hunted, caprica

0|0
    0|0
  • walking dead

0|0
    0|0
    • Walking Dead'i izlediğimi belirttim , bugün yeni bölümünü bile cıkar cıkmaz izledim fakat bi lost yada bi breaking bad değil açıkcası.

• Yabancı dizi seyir

Yemeği ye geğir

Lakin

Style & hair

0|0
    0|0
Yükleniyor...