Naıl bir toplumda yaşıyoruz arkadaş ya şu haberi okurmusunuz .

Güncellemeler:
açık ve net söliyim bu ülkeden git gide soğuyorum bu yaşanan olaylar siyasi saçmalıklar hortumcular kaleşler her şeyde bir cahilik adilik var memlekete nereye gidiyoruz anlamadım miletçenek toplumu tanımıyorum resmen kendimi buraya aite görmüyorum artık

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• vay be. cahiller ve gorgusuzler derim. zorla guzellik olmaz. cok kotu bitmis, yazzik olmus olenlere. resmen guc yetenlik etmisler. sanki dunyada baska kiz kalmadi da. vurup, oldurmeyle sonuclandi. uzuldum. kiz babasiz kaldi ve kuzendi de oldu. bos yere.

ecel gelmis ve ezrail 2 can almis. ins. o 2 yarali olanlar olmez. Allah insanlarla denk getirsin bu dunyada. affedersin yaratiklarla degil. vijdanli, merhemetli olanlarla olalim.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• vahim bi durum ben pek inanmadım bu habere bence bu haberin önceside vardır aksi halde en basidinden kızı kaçırırdı yurdum insanı :)

0|1
    0|0
  • ne yaparsak yapalım,ne kadar geliştik desekte bizim milletimiz hiç değişmiyecek malasef

0|1
    0|0
  • Allah akil fikir versin cahillik zor iş

0|1
    0|0
  • Top lu bir lum.

0|1
    0|0
  • Ordege tecavuz edilen bir ulkede boyle seyleri olmasi normal

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aynaya bakmadan evlenmeye calışan barzoların yaptıkları işte .s

0|2
    0|0
  • Zihniyeti o adamın, istedi mi illa vercen, yoksa ya kapar silahı seni vurur ya kalkar dağa çıkar

0|1
    0|0
  • Manyak mı yok memlekette yazık çok yazık

0|1
    0|0
  • Sanırım evi basan kişiler Call Of Duty oynayip öyle çıkmışlar evden

0|2
    0|0
  • Konu 1 tek kız verme olayı olduğunu pek sanmıyorum

kimse kızını vermedi diye kavgaya gitmez olayın iç yüzünü bilmediğimiz için burada atıp tutmaya

yazıklanmaya gerek yok.

0|0
    0|1
    • olur sen bir araçtır gel mevzuu derinlemesine konuşalım en azından bir haber var ortada senedene ise ihtimaler

• Araştırmaya gerek yok haberciler zaten kendine göre yazmış

yani ben pek habercilerin sözlerine inanmam içinde olmadan detaylı yazmıyorlar.

• adamlar biz istemeyiz alırız mantıgındalar anlaşılan :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...